Kryminałki: Seria kradzieży portfeli z dokumentami i pieniędzmi

Kodeń: Kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi. // Biała Podlaska: Przy Kopernika skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana na portalu aukcyjnym. // Biała Podlaska: Kolejny portfel przywłaszczony przy Piłsudskiego. // Międzyrzec Podlaski: Zniszczony Land Rover. Rzucono na maskę auta butelkę z farbą. // Zalesie: 57 letni mieszkaniec zatrzymany za kierownicą Audi w stanie nietrzeźwości. // Grabanów: 55 latek z 2 promilami za kierownicą VW.

28.09.2018r. KODEŃ, ul. Rynek
Nieznani sprawcy wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, dokonali kradzieży portfela wraz z zawartością pieniędzy oraz dokumentów na szkodę mieszkańca gm. Kodeń.

09.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Mikołaja Kopernika
Nieznany sprawca, z torebki dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu aukcyjnym oferował sprzedaż 2 par obuwia sportowego m-ki Adidas, a po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującą, nie wysyłając zakupionego towaru.

04.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Nieznany sprawca przywłaszczył portfel z zawartością pieniędzy na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

09.10.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Land Rover, poprzez rzucenie w pojazd butelką z zawartością farby, dokonując wgniecenia pokrywy silnika i zabrudzenia elementów pojazdu, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

09.10.2018r. ZALESIE,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Zalesie, kierował samochodem osobowym marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości: niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

09.10.2018r. GRABANÓW,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska, podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 55-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska kierował pojazdem marki VW będąc w stanie nietrzeźwości: niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

 

materiał:Komenda Miejska Policjiw Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchlarzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *