Reklama

Kryminałki: 50.000 zł strat w wyniku pożaru w gm. Międzyrzec

Międzyrzec Podlaski: 50 tys zł strat w wyniku pożaru drewnianego budynku z elektronarzędziami wewnątrz. Częściowemu nadpaleniu uległ też stojący obok budynek mieszkalny. // Biała Podlaska: Przywłaszczony zagubiony, wart 1.700 zł telefon na szkodę mieszkanki miasta. // Biała Podlaska: 23 i 42 latek z gm. Biała Podlaska oraz 22 latek z Leśnej Podlaskiej sprawcami pobicie dwóch mieszkańców miasta.

 

13 września 2018 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
Najprawdopodobniej w wyniku zaprószenia ognia przez nieznaną osobę doszło do zapalenia się drewnianego budynku gospodarczego, który uległ częściowemu spaleniu wraz ze znajdującymi się wewnątrz elektronarzędziami. Nadpaleniu uległ także stojący obok budynek mieszkalny. Pokrzywdzony z gminy Międzyrzec Podlaski oszacował poniesione straty na kwotę 50.000 złotych.

26 sierpnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Jana II Kazimierza
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że nieznany jej sprawca przywłaszczył zgubiony przez nią telefon komórkowy marki Huawei P20 Lite o wartości 1.700 złotych.

13 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Kryminalni z Białej Podlaskiej ustalili sprawców zaistniałego w nocy z 07 na 08 lipca 2018r., w miejscowości Roskosz, pobicia dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej. Okazało się, że napastnikami byli 23-latek i 42-latek z gminy Biała Podlaska oraz 22-latek z Leśnej Podlaskiej.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama