Reklama

Kryminałki: Kierowca lawety “wymienił” opony transportowanych aut

Małaszewicze Duże: Włamanie i kradzież przetwornicy. // Biała Podlaska: Kradzież stalowych grzejników. // Biała Podlaska: Kradzieże z wnętrza otwartych aut. W sumie skradziono pieniądze i rzeczy wartości ponad 11.000 zł. // Biała Podlaska: Kradzież portfela zawartością. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec miasta oszukany za pośrednictwem portalu OLX.pl. // Biała Podlaska: Kierowca lawet z transportowanymi samochodami, po drodze, podmienił na zużyte opony w autach i skradł dwie rolety bagażnikowe. // Łuby: Mieszkaniec oszukany za pośrednictwem portalu Allegro.pl. // Zabłocie: Zatrzymany kierowca ciągnika. Posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie zatrzymania miał ponad półtora promila w organizmie. // Woskrzenice Duże: Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca “pochwalił się” ponad 2 i pół promilem w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: Podróbki sprzętu “Makita” oferował na sprzedaż poprzez Internet mieszkaniec miasta.

12 września 2018 r., MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. Warszawska
Nieznany sprawca włamał się do metalowej skrzynki zamkniętej na kłódkę, z której ukradł przetwornicę marki Koral i akumulator o łącznej wartości 700 złotych.

09 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Radziwiłłowska
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca ukradł stalowe grzejniki. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 600 złotych.

11 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj tutejsza komenda przyjęła zawiadomienie o kradzieży. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z niezamkniętego samochodu marki Citroen Jumper ukradł pieniądze w kwocie 4.500 złotych, dwa kołowrotki do wędek o wartości 2.500 złotych każdy i nóż wielofunkcyjny o wartości 1000 złotych. Ten sam sprawca z niezamkniętego samochodu marki Audi ukradł dwie pary okularów przeciwsłonecznych o wartości 350 złotych każda. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 11.200 złotych.

12 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca na terenie sklepu ukradł portfel z pieniędzmi w kwocie 400 złotych, kartą bankomatową i dokumentami, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

22 lipca 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Józefa Piłsudskiego
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na tym portalu telefon komórkowy marki Huawei P20 Lite, za który zgłaszający zapłacił 910 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

26 sierpnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Piękna
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że 40-latek z gminy Rogów będący kierowcą lawety, podczas transportu samochodów, zamienił na stare i zużyte dwie opony w samochodzie Fiat Fiorino, cztery opony w samochodzie Fiat Fiorino, cztery opony w samochodzie VW Golf VII, cztery opony w samochodzie Renault Megane oraz ukradł trzy rolety bagażnikowe z samochodów VW Golf, Mazda CX5 i Citroen C5. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 3.700 złotych.

27 sierpnia 2018 r., ŁUBY
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl kartę graficzną MSI GeForce GTX 970, którą pokrzywdzony z gminy Międzyrzec Podlaski kupił za kwotę
616 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego towaru.

12 września 2018 r., ZABŁOCIE
Dzielnicowi z Terespola zatrzymali do kontroli drogowej 41-latka z gminy Kodeń, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Władimirec w okresie zakazu sądowego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad półtorej promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

12 września 2018 r., WOSKRZENICE DUŻE
Policjanci bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 46-latka z powiatu wyszkowskiego, który kierował samochodem osobowym marki Citroen mając ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

17 sierpnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Podłęczna
Międzyrzeccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 34-latek z Międzyrzeca Podlaskiego na portalu aukcyjnym Allegro.pl oferował do sprzedaży wkrętarki akumulatorowe oznaczone podrobionymi znakami towarowymi firmy „Makita” za cenę, która była wielokrotnie niższa od ceny sklepowej. Mężczyzna swoim działaniem spowodował straty w wysokości
2.914 złotych na szkodę firmy „Makita”.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama