Reklama

Leśna Podlaska: 90 lat OSP Worgule i nowy wóź dla jednostki (film)

26 sierpnia OSP Worgule świętowało 90-lecie istnienia. Święto to było także okazją do uroczystego przekazania nowego auta dla jednostki oraz poświęcenia odnowionego sztandaru i figurki św. Floriana ofiarowanej przez mieszkańców.


– Duża uroczystość za nami, poświęcenie odnowionego sztandaru jednostki, podsumowanie 90-lecia i wspomnienie o tych wszystkich, którzy tworzyli jednostkę i którzy aktywnie przez te 90 lat w niej działali – mówi wójt gminy Leśna Podlaska Paweł Kazimierski.

– Wóz, który trafił do nas jest bardzo potrzebny, jest niezbędny do naszej pracy. Samochód może podejmować wszystkie działania ratownicze, ma swoje lata, ale jak na ten wiek wygląda naprawdę świetnie – mówi prezes OSP Worgule Kamil Burda.

Więcej w naszym materiale filmowym. Zapraszamy do oglądania.


materiał: Radio Biper Leśna Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk / Jerzy Gzara

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama