Reklama

Gmina Zalesie: Otwarcie nowej świetlicy w Lachówce Dużej (film)

Pierwszego września oficjalnie przecięto wstęgę do drzwi nowo powstałej świetlicy w Lachówce Dużej. To wyczekiwane przez mieszkańców miejsce spotkań zostało wybudowane za ponad 300 tysięcy złotych.

 

– Dzisiaj nasze wsie, są czasami ładniejsze niż na zachodzie, postęp jest przeogromny. Dzisiaj na wsi żyje się bardzo często lepiej niż w mieście, bo jest dostęp do wszystkiego, co wiąże się z komunikowaniem ze światem – mówi wójt gminy Zalesie Jan Henryk Sikora.

– Od Pana wójta było 100 procentowe poparcie. Budowa świetlicy trwała krótko, bo zaledwie dwa lata – mówi radna gminy Zalesie, sołtys wsi Lachówka Duża Aldona Kaczan.

Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.


materiał: Radio Biper Zalesie
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk / Tomasz Łukaszuk / Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama