Uwaga! Zmiany w komunikacji zastępczej na odcinku Terespol – Chotyłów – Terespol

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. od 11 marca  2018 r. nadal trwają utrudnienia w ruchu pociągów na linii nr 2 Terespol – Łuków-Terespol .

Za odwołane pociągi na odcinku Terespol – Chotyłów – Terespol została wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza BUS. Ze względu na znaczne zmiany w rozkładzie jazdy od 2 września oraz wnioskowaną przez podróżnych zmianę miejsc zatrzymania, prosimy o sprawdzanie rozkładu przed planowaniem podróży. Planowane zamknięcie odcinka do 24 kwietnia 2019 r.

Miejsca zatrzymań zastępczej komunikacji:

· Chotyłów – przy rondzie obok dworca PKP

· Dobrynka – przy przejeździe kolejowym

· Małaszewicze Przystanek – parking obok sklepu GS

· Kobylany – przy skrzyżowaniu na E 30

· Terespol – przystanek autobusowy przy dworcu PKP

Jednocześnie informujemy, że od 2 września br. wchodzi kolejna faza rozkładu jazdy pociągów wprowadzona ze względu na prace remontowo-modernizacyjne linii kolejowych prowadzone przez PKP PLK S.A., prosimy o sprawdzanie rozkładu jazdy przed planowaną podróżą.

Informacje o utrudnieniach w kursowaniu pociągów oraz miejscach zatrzymań autobusowej komunikacji zastępczej znajdują się na stronie internetowej www.polregio.pl w informacjach dla podróżnych w aktualnościach w regionie.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów będzie można sprawdzić w wyszukiwarce połączeń kolejowych na stronie rozkład-pkp.pl. oraz na tablicach informacyjnych na stacjach i przystankach kolejowych.


materiał: “Przewozy Regionalne” sp. z o.o.
tekst / grafika: Zofia Dziewulska, Naczelnik Działu ds. Handlowych Oddział Lubelski Przewozów Regionalnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *