Reklama

Łomazy: Spotkanie podróżnicze – “Czarnobyl – 30 lat po” (galeria)

19 sierpnia w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach (gm. Łomazy), odbyło się spotkanie pt. “Czarnobyl – 30 lat po” – z Adamem Paluchem – fotografem i podróżnikiem oraz Markiem Maliszewskim – filmowcem i podróżnikiem.

Zaproszeni goście w niezwykle interesujący sposób opowiadali o swojej wyprawie z aparatami i kamerą do tego miejsca wielkiej tragedii sprzed 32 lat. Odpowiadali na mnóstwo pytań zgromadzonych uczestników. A na koniec nagrodzili niespodziankami tych, którzy zadawali ich najwięcej i przyjechali z najdalszego miejsca od Koszoł.

Temat spotkania przyciągnął blisko 40 osób, korytarz szkolny odzyskał swoją dawną funkcję – gromadzenia ludzi wokół ciekawych występów (kiedyś odbywały się tu szkolne akademie, teatrzyki, kabarety itp.). Wszystko zakończyło się luźnymi rozmowami przy kawie i herbacie oraz pieczeniem kiełbasek przy ognisku, przy którym umilał czas zespół “Luteńka”, Wydarzenie to rozpoczęło cykl spotkań podróżniczych, na które będą zapraszani ludzie z pasją, eksplorujący ciekawe zakątki świata.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka”

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / zdjęcia: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Grabanów: Rekordowa inwestycja oddana kierowcom i mieszkańcom (galeria)

Rekordowa pod wieloma względami: najdroższa, najdłuższa, największy zakres wykonanych prac, komunikacja dla trzech jednostek terytorialnych. Tak w skrócie można opisać oddaną do użytku mieszkańcom i kierowcom prawie 14 kilometrów przebudowanej trasy z Białej Podlaskiej przez Grabanów do Rokitna. Niebawem film z wydarzenia, dziś obszerny opis i fotorelacja. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Reklama