Kryminałki: Wypadek na ulicy Orzechowej w Białej Podlaskiej

Międzyrzec Podlaski: 63 i 33 letni mieszkańcy miasta pobili mieszkańca Białej Podlaskiej. // Mazanówka: 57 latek przy użyciu oryginalnego klucza dostał się do budynku mieszkalnego po czym skradł pieniądze na szkodę mieszkańca gm. Tuczna. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka oszukana przez osobę podającą się za mieszkańca Gorzowa. Wpłaciła prawie 2 tys zł na poczet zakupu Iphona. Nie ma ani pieniędzy ani urządzenia. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany na kwotę prawie 360 zł. Poprzez Internet “zakupił” materac. // Biała Podlaska: Porysowany lakier BMW parkującego przy ul. Kopernika. // Biała Podlaska: 31 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ul. Budkiewicza. // Biała Podlaska: Nieznana osoba podała się za mieszkankę miasta i uzyskała kredyt. // Biała Podlaska: Wypadek na ulicy Orzechowej.

 

08.08.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Partyzantów
Policjanci powiadomieni zostali o pobiciu mieszkańca Białej Podl. 63-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wspólnie z 33-letnim mieszkańcem miasta, poprzez zadawanie ciosów po głowie oraz kopiąc, dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

08.08.2018r. MAZANÓWKA,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Tuczna w dniu 08 sierpnia 2018 roku przy użyciu oryginalnego klucza pozostawionego na terenie posesji, dostał się do wnętrza budynku mieszkalnego, skąd skradł pieniądze na szkodę mieszkańca gm. Tuczna. 57-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze.

24.07.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki miasta. Sprawca podający się za mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego za pośrednictwem portalu internetowego zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego Iphone 8 w kwocie 1999 zł. Po otrzymaniu pieniędzy, nie przesłał jej zakupionego towaru, jak również nie zwrócił gotówki.

04.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca poprzez stronę internetową zaoferował do sprzedaży materaca w kwocie 359,49zł. po otrzymaniu na wskazane konto należności, zerwał kontakt z pokrzywdzonym i do chwili obecnej zakupionego towaru nie przesłał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.08.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Mikołaja Kopernika
Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia mienia, poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej trzech elementów karoserii w zaparkowanym samochodzie osobowym marki BMW, powodując straty w wysokości 1500 zł. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

09.08.2018r, BIAŁA PODLASKA, ul. Konstantego Romualda Budkiewicza
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Opel Astra, posiadając aktywny zakaz kierowania pojazdami, wydany przez Sąd Rejonowy oraz będąc w stanie po użyciu alkoholu: 0,22 promila alkoholu w organizmie.

09.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba, podając się za mieszkankę Białej Podlaskiej, przedłożyła pracownikom jednego z banków poświadczające nieprawdę dokumenty, w wyniku czego został jej udzielony kredyt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.08.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 11:00 na ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierując samochodem marki Citroen, zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda 323F, którym kierował mieszkaniec Białej Podl. Prawdopodobnie kierowca citroena wyjeżdżając ze strefy zamieszkania, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazdą. Obaj kierujący trzeźwi. W wyniku zdarzenia kierowca citroena przewieziony został do szpitala.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *