Cyrk Arena w Białej Podlaskiej – rozdaliśmy wejściówki!!

Cyrk Arena zaprasza na nowy program w sezonie 2018. Na arenie zobaczycie moc atrakcji, począwszy od prezentacji bajkowych postaci,do podziwu karkołomnych ewolucji pod kopułą Cyrku. Nie zabraknie pokazu zwierząt i śmiesznych repryz komików. Ciekawskim zdradzamy, że transformers pojawi się – ku uciesze tych, lubiących techniczne nowinki. Pokaz odbędzie się 11 sierpnia (sobota) o godz. 17:00, ul. Terebelska. Oto kto do cyrku pójdzie dzięki darmowym wejściówkom przekazanym Redakcji Radio Biper!!

 

 

Dla Czytelników Radio Biper w konkursie do wygrania były 3 podwójne wejściówki (dorosły +1 dziecko do lat 10 gratis)!!!

Aby wygrać wejściówkę, należało odpowiedzieć na jedno pytanie:
W którym roku i gdzie powstał pierwszy stały cyrk w Polsce?
Wikipedia podaje, że pierwszy stały cyrk wybudowała w Warszawie w 1883 Wilhelmina Ciniselli (rodzina Cinisellich prowadziła cyrk do 1914 to jest do wybuchu I wojny światowej). I tą odpowiedź uważamy za poprawną!!

Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, e-mail) należało przesyłać w terminie do 10.08.2018 r. na adres: radiobiper@poczta.fm

Otrzymaliśmy 11 odpowiedzi. Nie wszystkie poprawne niestety i nie wszystkie zgodne z naszymi wytycznymi co do dalszego kontaktu z zainteresowanymi. Z tych poprawnych jednak udało się nam wybrać trzy osoby. I to właśnie one mogę wybierać się do Cyrku Arena dzięki Radio Biper! Gratulujemy!!

Do Cyrku Arena pójdą:
Joanna Paszkiewicz (Biała Podlaska), Sylwia Sawicka (Biała Podlaska), Jarosław Zawada (Biała Podlaska).

 

materiał: Biała Podlaska miasto / Cyrk Arena Biała Podlaska
temat: Cyrk Arena Biała Podlaska
grafika: Cyrk Arena Biała Podlaska
tekst: Cyrk Arena / Jakub(OvO)Sowa / Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *