Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet (zaproszenie)

Kobiety!! Coś w końcu dla nas “Być Urzekającą – rozwój własnej kobiecości” – trzydniowy warsztat rozwoju osobistego dla kobiet. KIEDY: 27 – 29.07.18r. (piątek – niedziela)

KORZYŚCI: Będziesz mogła “zatrzymać się” w spokoju i mieć czas dla siebie na autorefleksję, przyjrzenie się swoim potrzebom, talentom, marzeniom i pragnieniom. W dobrej, przyjaznej i wspierającej atmosferze zgłębisz tematy związane z Twoją tożsamością jako kobiety, na które w codzienności trudno znaleźć chwilę wolnego.

Będziesz miała możliwość usłyszeć swój “wewnętrzny głos”, który sam wskaże Ci drogę do wewnętrznego rozwoju. Spojrzysz na siebie i swoją historię z pozycji mocy i siły, wielkiego potencjału. A wszystko to w uroczym, klimatycznym miejscu, pełnym zieleni.

GDZIE: “SZKOŁA RELACJI i Edukacji Regionalnej” w Koszołach (gmina Łomazy, 30 km od Białej Podlaskiej, budynek dawnej szkoły).

PROWADZĄCA: Katarzyna Piasecka – psychoterapeuta, psycholog, nauczyciel akademicki.

INSPIRACJA: “Każda kobieta była kiedyś małą dziewczynką. A każda mała dziewczynka piastuje w swoim sercu najskrytsze marzenia. Marzy o porwaniu w wir miłości, o odegraniu niezastąpionej roli w wielkiej przygodzie, o roli Pięknej w czyjejś historii. Te pragnienia są czymś więcej niż dziecięcą zabawą.

Stanowią sekret kobiecego serca. Ile jest jednak kobiet, które znalazły takie życie? W miarę upływu lat serce kobiety zostaje zepchnięte na bok, zranione, pogrzebane. Ona sama nie znajduje żadnej innej miłości oprócz tej z telewizji i szczerze wątpi czy kiedykolwiek będzie Piękną w jakiej bądź historii.

Ale serce kobiety ciągle tam jest. Własną kobiecość warto rozwinąć.”

PLAN: piątek w godzinach 18.00 – 21.00, sobota g. 9.00 – 19.00, niedziela
g. 8.30 – 11.00 (Msza dla chętnych w kościele w Huszczy o g.11.30).
KOSZT: 220 zł (dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele remontowe Szkoły Relacji).
ZAPISY: 791 757 799 – u Asi Chalimoniuk, do 24.07.18r. (liczba miejsc ograniczona) ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka” i Fundacja Kurs na Miłość


materiał: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka”
tekst zdjęcia: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *