Terespolscy szachiści na międzynarodowym turnieju w Serpelicach (galeria)

IV Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe odbyły się w Serpelicach w dniach 02-06.07.2018 roku. Brali w nich udział szachiści z Polski, Ukrainy, Czech i Białorusi. W obozie szachowym w uroczym pensjonacie „Urocza” nasz Klub Szachowy MOK “Debiut” Terespol reprezentowało 8 osób: Marek Ferens, Sławomir Leszek, Mateusz Prokopiuk, Marta Michalak, Piotr i Krzysztof Gołębiowscy, Kacper Marciniuk i Mikołaj Lesik.

Również w tym samym ośrodku mieszkali szachiści z MUKS Gambit Międzyrzec Podl. z Bożeną i Tadeuszem Węgrzyniakami.
Przez pięć dni mieliśmy okazje integrować się. Codzienna gra w szachy była połączona z wieloma innymi atrakcjami: park linowy, rejs statkiem, ogniska, spotkanie z bractwem kurkowym, poznawanie wraz z przewodnikiem uroków i historii Serpelic.

Organizator Wojciech Szymański zapewnił wypełnienie czasu wolnego do ostatniej minuty przed ciszą nocną. Za to należą się mu bardzo szczere podziękowania! Zawody przebiegały w miłej atmosferze bariery językowe nie stanowiły problemu.

Zawody przebiegały w miłej atmosferze a bariery językowe nie stanowiły problemu. Dlatego już dzisiaj możemy zapewnić o naszym uczestnictwie w następnych sarnackich spotkaniach szachowych. Sławomir Leszek i Marek Ferens


materiał: MOK Terespol
tekst zdjęcia : Łukasz Pogorzelski MOK Terespol
pracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *