Sierżant sztabowy Tomasz Klujewski z KP Terespol na podium MTB!!

Sierż. szt. Tomasz Klujewski stanął na podium podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB. Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Terespolu stanął na podium podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB, które odbyły się w ubiegłą niedzielę w Janowie w gminie Chełm.

Sierżant sztabowy Tomasz Klujewski zajął III miejsce w kategorii mężczyzn oraz kategorii drużyna. Funkcjonariusz w tej formie kolarstwa startuje już piąty rok. Jesteśmy dumni ze sportowych wyników naszego kolegi i życzymy kolejnych sukcesów.

Funkcjonariusz czynnie startuje w edycji MARATONY KRESOWE które odbywają się w Polsce, na Ukrainie, Litwie oraz Białorusi. Nasz kolega na chwilę obecną uczestniczy w Polskich startach.
Większość Maratonów Kresowych odbyła się na terenie Województwa Podlaskiego. Startują w nich zarówno zawodnicy trenujący kolarstwo, jak i amatorzy, którzy traktują jazdę na rowerze rekreacyjnie. W zależności od poziomu przygotowania i wieku można wybrać dystans Maraton, Półmaraton i Mini.

Rywalizacja odbywa się ogółem w około trzydziestu kategoriach wiekowych, od dzieci do weteranów.
Policjant terespolskiego komisariatu startuje na dystansie Półmaraton, gdzie w zależności od przygotowanej trasy dystans wynosi od 29 do 31 kilometrów w ciężkim terenie.

Jesteśmy dumni ze sportowych wyników naszego kolegi i życzymy kolejnych sukcesów!

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *