Biała Podlaska: Spotkanie pn. “Biznes Lubelskie” (film)

 22 maja w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie z cyklu “Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym był czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym Robert Korzeniowski, który opowiedział o roli motywacji w biznesie.

– Prowadzimy obecnie cykl 24 spotkań dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców w zakresie inwestycyjnym i eksportowym. Myślę, że takim dobrym motywatorem i głównym elementem dzisiejszego spotkania, to spotkanie z Robertem Korzeniowskim. Mamy ponad 65 uczestników, jest to myślę jedna z większych frekwencji – mówi Przemysław Jagiełło, kierownik Oddziału Promocji, Handlu i Inwestycji w UM w Lublinie.

– Motorem napędowym regionu jest biznes, bardzo szeroko rozumiany. Biznes Lubelskie ma na celu budowanie systemu wsparcia dla przedsiębiorców, wsparcia w różnych obszarach ich działań. Chcemy, aby pączkowały nowe przedsiębiorstwa, a te które są, aby się rozwijały – tłumaczy Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

– Dzisiaj z województwem lubelskim łączy mnie program, który realizujemy dla biznesu i mówimy o tym, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, mam tu na myśli sportowców, którzy osiągają wyniki bardzo długofalowe i biznesmenów. Z każdym takim spotkaniem nabieram coraz większego przekonania, że naprawdę ten związek jest jeszcze silniejszy, niż ja sam podejrzewałem – mówi Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, gość specjalny spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.

Kolejne spotkanie “Biznes Lubelskie” w Białej Podlaskiej już 27 czerwca (środa), tym razem gościem specjalnym będzie Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata, która opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie. Miejsce to samo, Hotel Dukat, ul. Warszawska 129. Rejestracja uczestników od godz. 15:00.

>>> WYDARZENIE NA FACEBOOKU <<<

***

Spotkania „Biznes Lubelskie” organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich tak, aby udział w nich wzięło jak najwięcej przedsiębiorców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie” organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

 


materiał Radiobiper Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *