Logo - tylko napis 40px - blue

Reklama

Spotkanie z Mistrzynią Malwiną Kopron w Misiach (film)

14 maja w Misiach (gm. Międzyrzec Podlaski) miało miejsce ciekawe wydarzenie pn. “Spotkanie z Mistrzem”, którym była Malwina Kopron – olimpijka i medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem. 

Spotkaniu towarzyszyła duża porcja sportu w postaci rywalizacji dzieci i młodzieży w konkurencjach takich jak: przeciąganie liny, skok wzwyż, rzut piłką lekarską, bieg farmera z oponami oraz “policyjny” tor przeszkód. Ponadto odbył się konkurs na najaktywniejszą grupę kibiców oraz konkurs wiedzy o Mistrzyni.

– Dla dzieci i młodzieży to jest niesamowite przeżycie. Ważne jest to, że rywalizują ze sobą w duchu sportowym fair play i te wartości warto przekazywać, a któż to lepiej zrobi niż mistrzyni – mówi Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski.

– Trening dla 200 osób to było duże wyzwanie, ale mam nadzieję, że to dopiero początek i mam nadzieję, że sobie dobrze poradziłam. Dzieci współgrały ze mną, także poszło łatwo i obyło się bez kontuzji – mówi Malwina Kopron, olimpijka i medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem.

Zapraszamy do oglądania!

 


materiał: Radiobiper gmina Międzyrzec Podlaski
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama