Reklama

Spotkanie z Mistrzynią Malwiną Kopron w Misiach (film)

14 maja w Misiach (gm. Międzyrzec Podlaski) miało miejsce ciekawe wydarzenie pn. “Spotkanie z Mistrzem”, którym była Malwina Kopron – olimpijka i medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem. 

Spotkaniu towarzyszyła duża porcja sportu w postaci rywalizacji dzieci i młodzieży w konkurencjach takich jak: przeciąganie liny, skok wzwyż, rzut piłką lekarską, bieg farmera z oponami oraz “policyjny” tor przeszkód. Ponadto odbył się konkurs na najaktywniejszą grupę kibiców oraz konkurs wiedzy o Mistrzyni.

– Dla dzieci i młodzieży to jest niesamowite przeżycie. Ważne jest to, że rywalizują ze sobą w duchu sportowym fair play i te wartości warto przekazywać, a któż to lepiej zrobi niż mistrzyni – mówi Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski.

– Trening dla 200 osób to było duże wyzwanie, ale mam nadzieję, że to dopiero początek i mam nadzieję, że sobie dobrze poradziłam. Dzieci współgrały ze mną, także poszło łatwo i obyło się bez kontuzji – mówi Malwina Kopron, olimpijka i medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem.

Zapraszamy do oglądania!

 


materiał: Radiobiper gmina Międzyrzec Podlaski
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Styrzyniec: Pasowanie uczniów

Gmina Biała Podlaska Uroczysty moment przeżyli 16 października grupa 12 pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu. Malcy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i zostali pasowani na uczniów.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama