Reklama

Łomazy: Konkurs Plastyczny pt. „Najwięcej radości w życiu sprawia mi” (zaproszenie)

Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka” oraz Szkoła Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach zapraszają dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pt. „Najwięcej radości w życiu sprawia mi…”.

Prace plastyczne można składać od 29.05.18r. do 18.06.2018r. w:
– Szkole w Łomazach – do Pana Wojciecha Telaczyńskiego
– Szkole w Huszczy – do Pani Joanny Kowalik
– do Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” – przy ul. Warszawskiej 4 w Białej Podlaskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21.06.18r., wyniki zostaną ogłoszone na profilu FB stowarzyszenia.  Nagrody będą przyznane 9.09.18r. podczas Festiwalu Radości Życia, który odbędzie się w Koszołach.

Zapraszamy już teraz wszystkich bardzo serdecznie na to wydarzenie, podczas którego odbędzie się  m.in. koncert zespołów śpiewających Pieśni Uwielbienia.

Konkurs i wrześniowe wydarzenie mogą być zrealizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Gminy Łomazy.

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / grafika:  Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Targowiska: notowania z dni 13 – 16 stycznia

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica 80 za tonę, jaja kurze od 40 groszy do 1 zł za sztukę, jabłka od 1,5 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1,8 do 3 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Porady Radio Biper: Zajady – jakie są przyczyny powstawania? Skuteczne sposoby walki z zajadami

Zajady (z łac. cheilitis, cheilosis) określane są zamienne terminem zapalenia kątów ust. To stany zapalne, które nie tylko powodują szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból, pieczenie, zaczerwienienie i pękanie skóry, utrzymujące się przez długi czas, lecz także dyskomfort psychiczny dla pacjenta, który obserwuje u siebie nieestetyczne owrzodzenia w okolicy ust. Wiele osób, które boryka się z tym problemem zdrowotnym, zastanawia się, co powoduje zajady. Przyczyny mogą być różne – znając źródło tej uciążliwej przypadłości, łatwiej z nią walczyć. Kto jest najbardziej narażony na wystąpienie zajadów i jakie działania zapobiegawcze warto podjąć, aby uniknąć pojawienia się pękania kątów ust i nadżerek w przyszłości?

Czytaj więcej »

Brak prądu w dniach 20 – 24 stycznia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Radzyniu Podlaskim: ul. Gwardii, Kościuszki. Wyłączenia energii także w Terespolu ul.: Kościuszki i Piłsudskiego. Braki prądu spodziewane są również w Tucznej, Janowie Podlaskim, Ulanie, Czemiernikach, Wisznicach, Wohyniu, Sarnakach. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Zaliszcza, Czosnówki, Przychód, Pruchenek, Wólki Plebańskiej, Woli Dubowskiej, Rzeczycy, Dobrynia Dużego, Wólki Zabłockiej, Kobylan i kilku innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Reklama