Kryminałki: Skradli 50 litrową beczkę z piwem! Ale czy zdążyli wypić?

Janów Podlaski: Próba kradzieży 10 szt. butli z gazem z metalowego stojaka. // Biała Podlaska: 61 i 34 latek skradli z ogródka piwnego 50 litrową beczkę z piwem. // Międzyrzec Podlaski: 24 latek z niewielką ilością marihuany. // Biała Podlaska: 52 latka z Janowa Podlaskiego skradła w dniu 10 marca portfel z pieniędzmi należącymi do obywatelki Białorusi.

 

15 maja 2018 r., JANÓW PODLASKI
Dwaj nieznani sprawcy z ustawionego na ogrodzonej posesji stojaka na butle gazowe zabezpieczonego stalowym łańcuchem usiłowali ukraść dziesięć pustych butli gazowych o łącznej wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkanki Janowa Podlaskiego. Złodzieje zostali jednak spłoszeni przez sąsiada pokrzywdzonej.

15 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Akademicka
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 61 lat i 34 lata, którzy z ogródka piwnego jednego z bialskich lokali gastronomicznych ukradli 50-litrową beczkę z piwem o wartości 670 złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj z ich udziałem będą wykonywane czynności procesowe.

15 maja 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Młynarska
Międzyrzeccy kryminalni zatrzymali 24-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, przy którym znaleźli niewielką ilość marihuany.

15 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali sprawcę zaistniałej w dniu 10 marca 2018 r., w jednym z bialskich sklepów, kradzieży portfela z pieniędzmi w różnych walutach, kartą bankomatową i dokumentami, gdzie obywatelka Republiki Białorusi oszacowała poniesione straty na kwotę 1.964 złotych. Sprawcą okazała się być 52-latka z gminy Janów Podlaski. Kobieta usłyszała już zarzut, do popełnienia którego przyznała się i skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem. Policjantom udało się odzyskać portfel, kartę bankomatową i dokumenty.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *