Reklama

Biała Podlaska: Konferencja prasowa SLD (film)

26 kwietnia odbyła się konferencja prasowa z władzami Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W konferencji udział wzięli m.in. przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty oraz Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Białej Podlaskiej Riad Haidar.

– Pracujemy nad tym, żeby wybrać ze wszystkimi organizacjami, ponad wszelkimi podziałami jednego kandydata bądź kandydatkę o mocnej charyzmie, silnej pozycji. Kandydata, który będzie miał wokół siebie wszystkie siły niezależnie od przynależności partyjnej. Doskonale wiemy jaki jest układ sił w mieście i jestem przekonany w stu procentach, że musi to być naprawdę mocny kandydat, który jest wstanie pokonać aktualnego prezydenta – mówił na konferencji Riad Haidar, obecny ordynator oddziału neonatologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznych w Białej Podlaskiej i wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Nieoficjalnie, to Haidar ma być takim międzypartyjnym kandydatem, który wystartuje w wyborach na prezydenta miasta Biała Podlaska, jeśli oczywiście wszystkie opcje opozycyjne zaakceptują jego kandydaturę. Zarząd SLD bierze pod uwagę również kandydaturę Haidara na lidera w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Jednak po zmianach w ordynacji wyborczej, nie będzie mógł kandydować na prezydenta miasta oraz jednocześnie na radnego sejmiku województwa, dlatego nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, co do przyszłości politycznej Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Białej Podlaskiej. Decyzja taka ma być podana opinii publicznej w najbliższym czasie.


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama