Spektakl Klimakterium i Już (zaproszenie)

Już 26.05.2018r. O godz.17.00 W Auli PSW Z okazji Dnia Matki !!! Elżbieta Jodłowska – “Klimakterium … i już” (coś między kabaretem, musicalem a farsą). Serdecznie polecamy!! Już niebawem na naszym profilu FB konkurs a w nagrodę – bezpłatne wejściówki na spektakl!!

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku “menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany.

Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych:) Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Spektakl “Klimakterium… i już”
to przyjemny wieczorek z babami i dla bab, a jego wiodącym tematem jest słowo, którego na co dzień się nie wymawia. Cztery przyjaciółki, spotkawszy się w butiku prowadzonym przez jedną z nich, przekuwają drażliwy problem menopauzy na pioseneczki i tańce. O trapiących je dolegliwościach śpiewają do dobrze znanych melodii, np. o uderzeniach gorąca do nut piosenki “Kuba, wyspa jak wulkan”.

Na scenie zobaczymy aktorki(występują zamiennie) o ogromnym potencjale komediowym, będące z całą pewnością magnesem dla publiczności.

Zapraszamy Bilety : Salony EMPIK Biała Podlaska ul. Brzeska 27 ( Centrum Handlowe Rywal) Online : www.kupbilecik.pl,www.biletyna.pl,www.ebilet.pl Zamówienia zbiorowe informacje : tel.737 567 014 , slawek@polskiekabarety.pl


materiał: agencjabrussa.pl
tekst: Sławomir Kowalski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *