Reklama

Parczew: Z szacunku do niepełnosprawnych intelektualnie spotkanie w Milanowie (zaproszenie)

Już niebawem, 10 maja 2018r. w zespole pałacowo-parkowym w Milanowie, odbędzie się spotkanie z okazji Światowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, pod honorowym patronatem J.E. Ks. Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Celem spotkania jest prezentacja jednostek Caritas diecezjalnej, działających na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Organizacji wydarzenia podjął się Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej (WTZ) w Parczewie. Pojawią się na nim goście ze szczebla samorządu wojewódzkiego, powiatowego, gminnego, księża, dyrektorzy i kierownicy instytucji współpracujących z WTZ, a także sponsorzy i przyjaciele. W programie znajdą się: prezentacja multimedialna, występ uczestników WTZ, aukcja prac oraz poczęstunek.
Na spotkaniu będą obecne jednostki Caritas Diecezji Siedleckiej: Warsztaty Terapii Zajęciowej (z Białej Podlaskiej, Kisielan, Parczewa, Siedlec, Skórca), Środowiskowy Dom Samopomocy Z Białej Podlaskiej oraz Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego z Parczewa (Klub Seniora). Początek o godz. 13:00 w zespole pałacowo-parkowym przy ul. M. Konopnickiej 1 w Milanowie.


materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst zdjecia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama