Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować w Białej Podlaskiej! (zaproszenie)

ANDROPAUZA 3 – CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ Odpowiedź podczas spektaklu “KLIMAKTERIUM i już” oraz ” KLIMAKTERIUM 2 czyli menopauzy szał”. Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych!

Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Sztukę ”Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować ” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych,filmu i telewizji.
Obsada :
Hrabia – M. Damięcki ,
Sławek – S. Maciejewski,
Behemot – B. Kalus,
Miernota – J.Kawalec ,
Rola żeńska – K. Mikiewicz.

Gramy 26 kwietnia 2018 r. o godz. 18.30 P.S.W. w Białej Podlaskiej , ul. Sidorska 95/97 Bilety w nowej cenie 75 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl


materiał:AR & POL 
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *