Reklama

Gminny Dzień Kobiet w Tucznej (film)

11 marca w hali sportowej w Tucznej obchodzono Gminny Dzień Kobiet. Wśród atrakcji znalazła się m.in. zapowiedziana wcześniej niespodzianka, którą okazał się występ dyrektora SP w Tucznej wraz z uczniami, którzy zaprezentowali spektakl “Jezioro Łabędzie”. Występ baletowy  zrobił furorę wśród pań i zostanie z całą pewnością na długo w ich pamięci .   

– Życzę Wam dużo radości, uśmiechu. Życzę abyście były doceniane, ta wasza praca zdawałoby się niewidoczna, ale niezbędna, to jest dzięki czemu się tutaj też możemy spotkać – powiedział obecny na uroczystości wójt gminy Tuczna Zygmunt Litwiniuk.

 


materiał: Gmina Tuczna
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Lataj bezpiecznie!

115 linii znalazło się na zaktualizowanej „czarnej liście” przewoźników lotniczych. Jednocześnie po 11 latach z wykazu dotyczącego bezpieczeństwa lotniczego wykreślono przewoźników lotniczych z Gabonu. – Staramy się zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie tylko pasażerom w Europie, lecz również na całym świecie – powiedziała komisarz Adina Vălean.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Reklama