Kryminałki: Marihuana, mefedron i krzak konopi indyjskich

Łobaczew Duży: Ponad 2.000 zł za frezarkę zakupioną poprzez Internet która nigdy nie dotarła do kupującego. // Biała Podlaska: Dwaj 21 latkowie zatrzymani za posiadanie marihuany i mefedronu. // Biała Podlaska: Krzak konopi indyjskiej powodem zatrzymania 23 latka. // Misie: Marihuana w miejscu zamieszkania 24 latka. // Biała Podlaska: Zatrzymany 39 letni obywatel Białorusi. Ukradł towar na kwotę ponad 1.000 zł w jednym z bialskich supermarketów. Ustalono, że okradł też markety w Wyszkowie i Zambrowie.

 

31 sierpnia 2015 r., ŁOBACZEW DUŻY
Wczoraj terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za mieszkańca Świnoujścia wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl frezarkę marki Festool Domino, za którą zgłaszający z gminy Terespol zapłacił 2.048 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

07 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łukaszyńska
Funkcjonariusze bialskiej patrolówki zatrzymali dwóch 21-latków z Białej Podlaskiej, u których znaleziono niewielką ilość marihuany i mefedronu.

08 marca 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Bialscy kryminalni zatrzymali 23-latka z gminy Biała Podlaska, który w miejscu zamieszkania posiadał jeden krzak konopi indyjskich.

08 marca 2018 r., MISIE
Międzyrzeccy kryminalni ustalili, że 24-latka z gminy Międzyrzec Podlaski w miejscu swojego zamieszkania posiadała środki odurzające. W toku przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość marihuany.

28 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Wczoraj funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie materiałów własnych ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, do której doszło w dniu 28 grudnia 2017 r. w jednym z bialskich supermarketów. Sprawcą okazał się być 39-letni obywatel Republiki Białorusi, który ukradł alkohole, słodycze i kawę o łącznej wartości 1.075,96 złotych. Policjantom udało się również ustalić, że mężczyzna okradł także supermarkety w Wyszkowie i Zambrowie.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *