Studniówka 2018 LO im. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim (film)

10 lutego w Hotelu Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się Studniówka maturzystów z LO im. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Na balu obecni byli m.in. starosta bialski Mariusz Filipiuk, burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot oraz dyrektor LO Artur Grzyb. Towarzyszyliśmy maturzystom z kamerą podczas części oficjalnej. 

– Chciałem Wam życzyć, aby ten ważny egzamin, który niedługo Was czeka, żebyście wszyscy zaliczyli pozytywnie, by ten egzamin otworzył Wam drogę na dobre uczelnie, abyście w przyszłości zdobyli dobry zawód, dobrą pracę – życzył na balu maturzystom starosta bialski Mariusz Filipiuk.

– Jest mi niezmiernie miło i przyjemnie, że mogą tu dziś być razem z Wami. Towarzyszyć Wam w takich niezapomnianych wyjątkowych okolicznościach, waszym balu studniówkowym. Jest to pierwszy poważny bal w waszym dorosłym życiu – powiedział podczas otwarcia balu Artur Grzyb, dyrektor LO im. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

– Gratuluję Wam osiągnięcia tego etapu, jesteście naprawdę już na finiszu, jeszcze jeden krok i dostaniecie maturę i dostaniecie się na studia i oczywiście rozwiniecie w pełni skrzydła – powiedział na balu burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot.


materiał: Radiobiper Międzyrzec Podlaski
film / zdjęcie: Malgorzata Mieńko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *