Historyczna Gala MMA TFL13 “Globus” w Lublinie (zaproszenie)

Już 23 marca w Lublinie, odbędzie się trzynasta odsłona prestiżowej Gali MMA TFL. Po raz pierwszy w historii organizacji Thunderstrike Fight League event, zorganizowany zostanie w największej na Lubelszczyźnie Hali Globus. Będzie to szósta, a zarazem największa gala MMA w stolicy Lubelszczyzny.

Tym razem na lubelskim pięciotysięczniku, kibice obejrzą piętnaście walk w formule MMA, a w nich dwa pojedynki o międzynarodowy pas mistrzowski TFL. Impreza ma zasięg międzynarodowy, a dzięki premierze w światowej telewizji sportowej FIGHBOX HD, nadawanej w ponad pięćdziesięciu krajach jest doskonałym sposobem na promocję zawodników oraz Województwa Lubelskiego.
Pojedynki toczone będą w profesjonalnym oktagonie(klatce) o średnicy dziesięciu metrów, na zasadach światowej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship). W walce wieczoru reprezentant Lubelszczyzny Hubert Szymajda, skrzyżuje rękawice z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jujitsu, pochodzącym z Rio De Janeiro Guilherme Cadena Martinsem.

Dla weterana brazylijskich oraz światowych organizacji, będzie to dwudziesty zawodowy start w formule MMA. W drugiej walce wieczoru pochodząca z Lublina zawodniczka amerykańskiego giganta UFC, będzie walczyć z niezwykle popularną Barbarą „Shogunem” Nalępką, obecnie przygotowującą się w Brazylii. Ponadto na gali zaprezentują najlepsi przedstawiciele lubelskich sportów walki: Mariusz Skwarek, Cezary Oleksiejczuk, Rafał Kijańczuk oraz Aleksandra Rola.

Gościem specjalnym gali TFL 13”Globus”, będzie były mistrz organizacji TFL, obecnie zawodnik największej światowej organizacji UFC.

Bilety na galę dostępne w systemie ekobilet.pl.
poniżej przesyłam link do oficjalnej video zapowiedzi gali oraz tag do publikacji na własnej stronie internetowej :

LINK NA FILM (ZAPROSZENIE)


materiał: TFL 13”Globus”
tekst: Kamil Giez Manager TFL
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *