Biała Podlaska: XVI Bal karnawałowy Caritas (galeria)

8 lutego podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy i Domów Pomocy Społecznej z terenu województw lubelskiego i mazowieckiego wzięli udział w 16. Balu Karnawałowym zorganizowanym przez Caritas Diecezji Siedleckiej i Środowiskowy Dom Samopomocy w Białej Podlaskiej.  Bal odbył się pod patronatem honorowym biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy, starosty bialskiego Mariusza Filipiuka, prezydenta miasta Biała Podlaska Dariusza Stefaniuka.

W otwarciu balu uczestniczyli zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się m.in. wicestarosta Janusz Skólimowski i starosta bialski Mariusz Filipiuk, który podziękował organizatorom za niesłabnące zaangażowanie w organizację imprezy, a obecnym w sali Bialskiego Centrum Kultury pracownikom instytucji pomocy społecznej za pracę na rzecz osób niepełnosprawnych. Przyznał również, że nie ma bardziej satysfakcjonującej i wartościowej pracy niż opieka nad ludźmi potrzebującymi. Uczestnikom balu życzył zaś dobrej zabawy.

Bal tradycyjnie był okazją do świetnej zabawy i integracji środowisk różnych ośrodków. Dla jego uczestników przygotowane zostały specjalne atrakcje. Zebrani mogli obejrzeć występy artystyczne, po których odbyła się zabawa taneczna.


materiał: Powiat Bialski / województwo
tekst / zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *