Reklama

Biała Podlaska: Apel w Szkole Podstawowej nr 4

25 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Białej Podlaskiej odbył się apel pod hasłem „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0 – III oraz zaproszeni goście – przedstawiciele instytucji współpracujących ze szkołą w zakresie bezpieczeństwa.

WORD Biała Podlaska reprezentował Z-ca Dyrektora Pan Arkadiusz Maksymiuk , który mówił o bezpieczeństwie zależnym od nas samych w największym procencie, o potrzebie organizacji takich spotkań z młodzieżą , aby dobre nawyki wdrażać jak najwcześniej u młodych ludzi .
Apel przygotowali uczniowie klasy III c pod kierunkiem swojej wychowawczyni. W kilku scenkach przypomnieli oni podstawowe zasady poruszania się po drodze oraz uwrażliwili kolegów na bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych. Aktorzy przestrzegli przed przykrymi skutkami wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni czy rzucania śnieżkami.

Zwrócili także uwagę na potrzebę noszenia odblasków po zmroku. Program uroczystości szkolnej opatrzony był ciekawymi tekstami i piosenkami o tematyce zimowej. Spotkanie zakończono, życząc wszystkim miłych, udanych, a przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych.


materiał: Szkole Podstawowej nr 4
tekst zdjęcia: Anna Pyrka Szkole Podstawowej nr 4

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama