Rozstrzygnięcie „Konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową” – 2017 r.

Wyłoniliśmy laureatów „Konkursu na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową”. Organizatorem konkursu był Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski oraz Gminny Ośrodek Kultury, a patronatem przedsięwzięcie objął Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz. Konkurs skierowany był do dzieci ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Zgodnie z regulaminem uczestników podzielono na dwie kategorie, klasy I-III i klasy IV-VII. W każdej kategorii wybrana miała być jedna praca, która zostanie wydrukowana jako oficjalna pocztówka świąteczna promująca naszą gminę. Ponadto dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.
Zainteresowanie konkursem było ogromne – wpłynęło aż 113 prac, z tego 108 spełniło wymogi formalne (format A6, możliwość zeskanowania). Każda z prac konkursowych była bardzo piękna, pomysłowa, jedyna w swoim rodzaju.
Po długich obradach komisja w składzie: Agnieszka Miłosz– Tusz (Skarbnik Gminy), Michał Teofilski ( wyznaczony do p.o. Dyrektora GOK), Sylwia Łubik ( Pracownik administracyjny) wyłoniła laureatów: w kategorii klas I-III zwyciężyła Ewelina Matejko z klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej im M. Kopernika w Tłuśćcu,


materiał: Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski
tekst: Sylwia Łubik Urząd Gminy Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *