Kryminałki: Wypadek w Klonownicy Plac

Piszczac: Policjanci ustalili męższczyznę który na podstawie fałszywego świadectwa o zatrudnieniu wyłudził 1000 zł pożyczki i zaprzestał jej spłaty. // Sitnik: Mieszkanka miejscowości oszukana na portalu Allego.pl. Kupiła za ponad 100 zł skrzynkę na listy i do dziś dnia czeka na zakupioną rzecz. // Biała Podlaska: W mieszkaniu wynajmowanym przez 31 latka z Terespola znaleziono amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna przyznał się do ich posiadania i poddał się dobrowolnie karze. // Klonownica Plac: Uszkodzenie zawieszenia w jadącym Mercedesie. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdzającą z przeciwka Skodę.

27 maja 2016 r., PISZCZAC, ul. Polna
Wczoraj funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej wykonując czynności służbowe w sprawie wyłudzeń pożyczek gotówkowych ustalili, że mieszkaniec Piszczaca, w celu uzyskania w jednym z banków pożyczki gotówkowej w kwocie 1.000 złotych, przedłożył stwierdzające nieprawdę zaświadczenie o swoim zatrudnieniu. Po otrzymaniu pożyczki mężczyzna zaprzestał regulowania spłat swoich zobowiązań.

03 września 2017 r., SITNIK
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę gminy Biała Podlaska, że oszukano ją na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Osoba podająca się za Piotra J. prowadzącego działalność gospodarczą w Wierzowicach Wielkich wystawiła na sprzedaż skrzynkę pocztową, za którą zgłaszająca zapłaciła 114 złotych. Pomimo to pokrzywdzone nie otrzymała zakupionego towaru.

05 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie informacji własnych zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Terespol, u którego w wynajmowanym w Białej Podlaskiej pokoju znaleźli 3,2 grama amfetaminy oraz 7,3 grama marihuany. Jeszcze wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego i substancji psychotropowej, do popełnienia którego przyznał się. 31-latek skorzystał z prawa dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem. Po wykonaniu czynności z jego udziałem mężczyzna został zwolniony.

04 grudnia 2017 r., KLONOWNICA-PLAC
Kierujący samochodem marki Mercedes 27-latek z gminy Rokitno, na prostym odcinku drogi, na skutek uszkodzenia przedniego lewego zawieszenia, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem Skoda, którym kierował 19-latek z gminy Rokitno. W wyniku zderzenia pojazdów kierujący mercedesem doznał złamania lewej nogi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *