Reklama

Kryminałki: Czterech na jednego. Napad przy Al. Tysiąclecia

Biała Podlaska: Czterech na jednego. Napad, pobicie i kradzież przy Al. Tysiąclecia. // Biała Podlaska: Z szatni jednego z lokali przy Janowskiej skradziono z saszetki trzy ukraińskie paszporty. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana na portalu Allegro. Zapłaciła za skrzynkę na listy która jednak nie dotarła. // Biała Podlaska: Uszkodzone BMW przy Terebelskiej. // Międzyrzec Podlaski: Przywłaszczenie pozostawionego na poczcie portfela z dokumentami i 70 zł. // Międzyrzec Podlaski: 51 latek zatrzymany za kierownicą auta na Warszawskiej. Miał ponad 3 promile.

 

26 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, Al. Tysiąclecia
Czterech nieustalonych do chwili obecnej sprawców pobiło mieszkańca Białej Podlaskiej. Jeden z napastników przytrzymywał pokrzywdzonego obejmując go rękami od tyłu, zaś pozostali uderzali go pięściami po twarzy do momentu utraty przytomności. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał zadrapań na twarzy, zasinienia i opuchlizny lewego oka, otarć i zadrapań naskórka prawego przedramienia. Po pobiciu sprawcy zabrali pokrzywdzonemu kurtkę, w której znajdowały się dokumenty, karta bankomatowa, klucze do mieszkania i pieniądze w kwocie 100 złotych.

25 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
W szatni jednego z bialskich lokali gastronomiczno – rozrywkowych nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonych oraz fakt pozostawienia bez nadzoru saszetki, ukradł z niej trzy paszporty należące do obywateli Ukrainy.

09 października 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Wczoraj mieszkanka Białej Podlaskiej powiadomiła tutejszą komendę, że oszukano ją na portalu Allegro.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż skrzynkę na listy, którą zgłaszająca kupiła za kwotę 74.99 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru.

25 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany sprawca wyłamał z obudowy prawe zewnętrzne lusterko w zaparkowanym na parkingu osiedlowym samochodzie marki BMW, czym spowodował straty w wysokości 600 złotych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

27 listopada 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
W placówce pocztowej nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony przez pokrzywdzonego z Międzyrzeca Podlaskiego portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 70 złotych.

27 listopada 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 51-latka z Międzyrzeca Podlaskiego kierującego samochodem marki Daewoo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama