Kryminałki: 2 i 8 oraz 2 i pół. To promile kierowców z ostatniej doby….

Biała Podlaska: Włamanie do mieszkania przy Moniuszki. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany na portalu olx.pl. Kupował łóżka m-ki Hemnes. Zapłacił. Łóżka nie dotarły. // Biała Podlaska: Mieszkanka Ełku oszukana przez sprzedającego podającego się za mieszkańca miasta. Kupowała konsolę PS4. // Czosnówka: 40 latek za kółkiem na ul. Bialskiej. Miał prawie 3 promile w organizmie. // Drelów: 63 latek za kółkiem zatrzymany na ul. Męczenników Podlaskich. “Wydychał” prawie 2 i pół promila.

 

11.11.2017r BIAŁA PODLASKA, ul. Stanisława Moniuszki
Nieznany sprawca, po wyłamaniu drzwi wejściowych dokonał włamania do mieszkania, z którego skradł m.in.: w karnisz, materac oraz komodę, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej

07.11.2017r BIAŁA PODLASKA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podając się za przedstawiciela bydgoskiej firmy, za pośrednictwem portalu internetowego portalu OLX.pl zaoferował sprzedaż łóżka m-ki Hemnes, za które przyjął zapłatę po czym nie przesłał go kupującemu i nie, zwrócił wpłaconej kwoty.

11.11.2017r. BIAŁA PODLASKA
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Ełku. Nieznany sprawca na portalu internetowym olx.pl wystawił konsole PS 4 pomimo przyjęcia gotówki nie wysłał zakupionego przedmiotu i nie zwrócił kupującemu wpłaconej kwoty.

13.11.2017r. CZOSNÓWKA, ul. Bialska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki VW Transporter 40-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie

13.11.2017r DRELÓW, ul. Męczenników Podlaskich
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Ford 63-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,48 promila.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *