Metro w Białej! Już wkrótce otwarcie Metro Park przy Sobieskiego

Już 14 listopada br. pod nową nazwą Metro Park zostanie oddany do użytkowania nowy obiekt handlowy w Białej Podlaskiej. Podczas wielkiego otwarcia przygotowano liczne atrakcje dla dzieci oraz wyjątkowe rabaty dla klientów. Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A.

Metro Park Biała Podlaska składa się z zespołu budynków handlowo – usługowych przy ul. Jana III Sobieskiego 14 w Białej Podlaskiej. Wśród najemców obiektu o łącznej powierzchni handlowej 4 092 m² znajdą się takie firmy jak ROSSMANN, CCC, Martes Sport, KS Sport, Neonet, KIK oraz SMYK. W ramach projektu powstało także ponad 110 komfortowych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Obecnie zakończono prace budowlane parku handlowego, a lokale zostały przejęte przez poszczególnych najemców. Podczas dnia otwartego, który odbędzie się 14 listopada br., zaplanowano konkursy z nagrodami, koło fortuny, zabawy dla dzieci oraz wyjątkowe rabaty na zakupy.

Inwestycja realizowana jest przez firmę dewelopersko – inwestycyjną Metropolitan Investment S.A. Jest to pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Deweloper oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami.

Zapraszamy w godzinach 9:00 – 20:00! Wstęp bezpłatny.

 

 

materiał: Metropolitan Investment Warszawa
temat: Metro Park Biała Podlaska
tekst: Marta Wachowiak Metropolitan Investment Warszawa
grafika: Metropolitan Investment Warszawa
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *