Kryminałki: 82-letni rowerzysta przygnieciony przez przyczepę z drewnem

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 13:00 w miejscowości Cicibór Duży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący drogą wojewódzka rowerzysta przygnieciony został przez przyczepę przewożącą drewno. Odpięła się ona od ciągnika rolniczego w trakcie manewru wyprzedzania. W wyniku wypadku 82-letni kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 13:00 na drodze wojewódzkiej W-811 w miejscowości Cicibór Duży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 82-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej przygnieciony został przez przyczepę przewożącą drewno. Jak ustalili mundurowi odpięła się ona od ciągnika rolniczego podczas wykonywanego manewru wyprzedzania.
Ciągnikiem kierował 47-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *