Powiatowe Biegi Przełajowe IM. Tadeusza śledzia Swory (galeria)

Powiatowe Biegi Przełajowe IM. Tadeusza śledzia Swory 4.10.2017

DZEWCZĘTA ROCZNIK 2010-2009
1.Wiktoria Koszołko SP Woskrzenice 10pkt
2.Lena Sergiej SP Swory 9pkt
3.Marcelina Daniluk SP Wólka Dobryńska 8pkt
4.Ewa Stefaniuk SP 3 Międzyrzec Podlaski 7pkt
5.Aleksandra Liniewicz SP Leśna Podlaska 6pkt
6.Natalia Chacewicz SP Woskrzenice 5 pkt
7.Julia Filipiuk SP Łomazy 4pkt
8.Emilia Marczuk SP Wólka Dobryńska 3pkt
9.Karolina Grochowska SP Swory 2pkt
10.Maria Sebastjaniuk SP Zalesie 1pkt
11.Wiktoria Książek SP Styrzyniec
12.Aleksandra Tymoszuk SP Swory
13.Maja Segin SP Woskrzenice
14.Sandra Szupiluk SP Swory
15.Justyna Ryszkowska SP Swory
16.Julia Izdebska SP Swory
17.Amelia Gieresz SP 3 Międzyrzec Podlaski
18.Wiktoria Kordyl SP Sitnik
19.Paulina Chmielewska SP 3 Międzyrzec Podlaski
20.Emilia Olszewska SP Swory
21.Zuzanna Parafiniuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
22.Maja Kożuchowska SP Swory
23.Blanka Gromadzka SP Swory

CHŁOPCY ROCZNIK 2010-2009
1.Emil Sosnowski SP 3 Międzyrzec Podlaski 10pkt
2.Szymon Lewczuk SP 1 Terespol 9pkt
3.Wojciech Sawczuk SP Swory 8pkt
4.Nataniel Władzimiruk SP Woskrzenice 7 pkt
5.Piotr Trochym SP Woskrzenice 6pkt
6.Szymon Jędrzejewski SP Łomazy 5 pkt
7.Karol Charczuk SP 3 Miedzyrzec Podlaski 4 pkt
8.Łukasz Siłaczuk SP Swory 3 pkt
9.Igor Filipiuk SP Rogoźnica 2 pkt
10.Jakub Biełuszka SP Wisznice 1 pkt
11.Kacper Chalicki SP 3 Międzyrzec Podlaski
12.Dawid Jaszczuk SP Swory
13. Paweł Krasucki SP Swory
14.Hubert Kuchnio SP Wólka Dobryńska
15.Michał Pietraszuk SP 1 Terespol
16.Karol Szutko SP Swory
17.Kornel Domański SP 3 Miedzyrzec Podlaski
18.Marcin Głowacki SP Swory
19.Tymoteusz Melaniuk SP Swory
20.Paweł Weresa SP Swory
21.Błażej Giereło SP Swory
22.Sebastian Krekora SP Swory
23.Przemek Chudzik SP Swory
24.Bartłomiej Baczkura SP Swory
25.Michał Krukowski SP Swory
26.Fabian Dzida SP Swory
27.Michał Baranowski SP Swory
28.Stanisław Kożuchowski SP Swory

Dziewczęta rocznik 2008-2007
1.Julia Kaździoł SP Woskrzenice 10 pkt
2.Natalia Dębowska SP 9 Biała Podlaska 9pkt
3.Nikola Olichwirowicz SP Łomazy 8 pkt
4.Jowita Filipczak SP 1 Terespol 7pkt
5.Patrycja Nestoruk SP Rogoźnica 6 pkt
6.Łucja Sypnik SP Zalesie 5 pkt
7.Zuzanna Daniluk SP Dołga 4 pkt
8.Iga Arseniuk SP 1 Terespol 3pkt
9.Klaudia Szyndler SP 3 Międzyrzec Podlaski 2 pkt
10. Nikola Sawczuk SP Swory 1 pkt
11.Dominika Kowalik SP 5 Biała Podlaska
12.Monika Turyk SP 5 Biała Podlaska
13.Magda Lesiuk SP Rogoźnica
14.Magda Rościk SP 9 Biała Podlaska
15.Agnieszka Rosińska SP 3 Międzyrzec Podlaski
16.Roksana Sawczuk SP Dołga
17.Amelia Koślarz SP Rogoźnica
18.Łucja Brodzka SP Wisznice
19.Daria Koleśnicka SP 3 Międzyrzec Podlaski
20.Anna Filipek SP 3 Międzyrzec Podlaski
21.Karolina Kulig SP Łomazy
22.Dagmara Matejczuk SP 1 Terespol
23.Rita Chwedoruk SP Sitnik
24.Agata Onisiewicz SP Styrzyniec
25.Patrycja Komarzeniec SP Połoski
26.Daria Makaruk SP 3 Międzyrzec Podlaski
27.Sylwia Czemierowska SP Swory
28.Oliwia Borowik SP Dołga
29.Ola Pastuszuk SP 1 Terespol
30.Urszula Melaniuk SP Swory
31.Jagoda Kulik SP Dołga
32.Julita Bernadkiewicz SP Swory
33.Amelia Kokoszkiewicz SP Swory
34.Zofia Baranowska SP Swory
35.Paulina Żuk SP 1 Terespol
36.Natalia Golczuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
37.Michalina Maksymiuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
38.Magdalena Szutko SP Swory
39.Zuzanna Mikiciuk SP Swory
40.Amelia Sidorczuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
41.Zuzanna Dzida SP Swory
42.Oliwia Barańczuk SP Swory

Chłopcy rocznik 2008-2007
1.Jakub Zasiuk SP 1 Terespol 10 pkt
2.Jan Jarmoszewicz SP Połoski 9 pkt
3.Wiktor Bobrowski SP Łomazy 8 pkt
4.Szymon Arseniuk SP Łomazy 7 pkt
5.Kacper Sitniczuk SP Wólka Dobryńska 6 pkt
6.Kacper Frończuk SP Wisznice 5 pkt
7.Bartosz Jędrzejewski SP Łomazy 4 pkt
8.Hubert Marczak SP Dobryń Duży 3 pkt
9.Patryk Ilczuk SP Cicibór Duży 2 pkt
10.Igor Librant SP 5 Biała Podlaska 1pkt
11.Jakub Turyk SP Dołga
12.Michał Izdebski SP 9 Biała Podlaska
13.Natan Piotrowicz SP 5 Biała Podlaska
14.Alan Kalicz SP 9 Biała Podlaska
15.Marcel Mazuruk SP 5 Biała Podlaska
16.Jakub Rogulski SP 5 Biała Podlaska
17.Kacper Wawryszewicz SP 1 Terespol
18.Michał Grochowski SP Swory
19.Marcel Oleszczuk SP Łomazy
20.Michała Ilczuk SP Cicibór Duży
21.Mikołaj Szczepaniuk SP Dołga
22.Bartłomiej Szutko SP Swory
23.Michała Kaliszewski SP Sławcinek Stary
24.Karol Majczyna SP 3 Międzyrzec Podlaski
25.Łukasz Jańczuk SP Swory
26.Bartosz Majczyna SP 3 Międzyrzec Podlaski
27.Gabriel Koszołko SP Cicibór Duży
28.Adam Kasjaniuk SP Swory
29.Karol Waszkiewicz SP Sitnik
30.Paweł Sęczyk SP Sitnik
31.Mateusz Kałan SP Cicibór Duży
32.Grzegorz Raczkowski SP Ortel Książęcy
33.Szymon Giereło SP Swory
34.Hubert Giergun SP 3 Międzyrzec Podlaski
35.Piotr Gołębiowski SP 1 Terespol
36.Miłosz Pietruk SP 3 Międzyrzec Podlaski
37.Adam Wójcik SP 3 Międzyrzec Podlaski
38.Paweł Knyszyński SP 5 Biała Podlaska
39.Kacper Kowalski SP Swory
40.Sebastian Kormański SP Swory
41.Kamil Stefański SP Swory
42.Michał Sęczyk SP Swory

Dziewczęta rocznik 2006
1.Patrycja Zuzula SP Ortel Książęcy 10 pkt
2.Aleksandra Sadowska SP Sławacinek Stary 9 pkt
3.Lena Rzymowska SP Zalesie 8 pkt
4.Klara Mirończuk SP Ortel Książęcy 7 pkt
5.Alicja Piaszczyk SP 9 Biała Podlaska 6 pkt
6.Maja Roślik SP 1 Terespol 5 pkt
7.Dominika Szoplińka SP Łomazy 4 pkt
8.Wiktoria Brodzka SP Wisznice 3 pkt
9.Ala Klimkowicz SP Wisznice 2 pkt
10.Weronika Kostyra SP Woskrzenice 1 pkt
11.Zuzanna turyk SP Dołga
12.Martyna Wawryszuk SP 1 Terespol
13.Monika Chalimoniuk SP Swory
14.Zofia Steckiewicz SP Wisznice
15.Angelika Krekora SP Swory
16.Wiktoria Ochijewicz SP Dołga
17.Julia Kalicka SP Dołga
18.Kornela Małachwiejczuk SP Dołga
19.Julia Bohusz SP Dołga
20.Aleksandra Walczuk SP Swory
21.Marta Wasilewska SP Sitnik
22.Ewa Łukaszuk SP Htud
23.Wiktoria Grochowska SP Swory
24.Zuzanna Jaszczuk SP Swory
25.Paulina Jaskólska SP Swory
26.Patrycja Fedorowicz SP 1 Terespol

Chłopcy rocznik 2006
1.Kacper Machnowski SP 1 Terespol 10 pkt
2.Maciej Zarmba SP Hrud 9 pkt
3.Mateusz Pastuszuk SP 1 Terespol 8 pkt
4.Damian Kempczyński SP Hrud 7 pkt
5.Piotr Wieczorek SP Sławacinek Stary 6 pkt
6.Kamil Chulik SP 1 Terespol 5 pkt’
7.Sebastian Krasucki SP Swory 4 pkt
8.Mateusz Arseniuk SP Łomazy 3 pkt
9.Marcel Kubicki SP 1 Terespol 2 pkt
10.Eryk Kolejczuk SP Wisznice 1 pkt
11.Mateusz Panasiuk SP 9 Biała Podlaska
12.Jakub Stalewski SP 9 Biała Podlaska
13.Kamil Linkiewicz SP Sitnik
14.Karol Głowacki SP Swory
15.Maciej Puszkarski SP 3 Międzyrzec Podlaski
16.Maciej Bobrowski SP Łomazy
17.Hubert Łosicki SP Rogoźnica
18.Wojciech Baczkura SP Swory
19.Patryk Lewkowicz SP 1 Terepol
20.Mateusz Bernasiuk SP Styrzyniec
21.Hubert Ochijewicz SP Dołga
22.Sebastian Szupienko SP 3 Międzyrzec Podlaski
23.Eryk Waszczuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
24.Szymon Leonienko SP 1 Terespol
25.Szymon Jóźwiak SP 3 Międzyrzec Podlaski
26.Łukasz Andrzejuk SP 3 Międzyrzec Podlaski
27.Mateusz Wójcik SP 3 Międzyrzec Podlaski
28.Michał Lewczuk SP Dołga
29.Mateusz Osiński SP 1 Terespol

Dziewczęta rocznik 2005
1.Iza Marczak SP Dobryń Duży 10 pkt
2.Kinga Huk SP 1 Terespol 9 pkt
3.Dagmara Lubina SP 3 Międzyrzec Podlaski 8pkt
4.Zuzanna Goździołko SP Cicibór Duży 7 pkt
5.Klaudia Osipiuk SP Wisznice 6 pkt
6.Klaudia Nieroda SP 3 Międzyrzec Podlaski 5 pkt
7.Tamara Paczuska SP Dołga4 pkt
8.Klaudia Mackiewicz SP Łomazy 3pkt
9.Julia Dąbrowska SP Hrud 2 pkt
10.Maja Bebkiewicz SP Styrzyniec 1 pkt
11.Monika Osiejuk SP Rogoźnica
12.Jolanta Siłaczuk SP Dołga
13.Amelia Tokarska SP Łomazy
14.Patrycja Pałczak SP Dołga
15.Wiktoria Cydejko SP 3 Międzyrzec Podlaski
16.Sawczuk Karolina SP Swory
17.Daria Głowacka SP Łomazy
18.Aldna Łukaszuk SP Swory
19.Wiktoria Szupiluk SP Swory

Chłopcy 2005
1.Jakub Łukasiewicz SP Zalesie 10 pkt
2.Czarek Zaorski SP 1 Terespol 9 pkt
3.Patryk Skurski SP Leśna Podlaska 8 pkt
4.Igor Gawda SP Swory 7 pkt
5.Jakub Korneluk SP 1 Terespol 6pkt
6.Dawid Zasiuk SP 1 Terespol 5 pkt
7.Piotr Syrytczuk SP Sławacinek Stary 4 pkt
8.Marcin Kondraszuk SP 5 Biała Podlaska 3 pkt
9.Tomasz Kulawiec SP Łomazy 2 pkt
10.Paweł Drygulski SP Wólka Dobryńska 1 pkt
11.Kacper Lipiński SP Dołga
12.Adam Namolnik SP Wisznice
13.Łukasz Matejek SP Rogoźnica
14.Mateusz Wawryniuk SP Rogoźnica
15.Mateusz Kalicki SP Dołga
16.Michał Nowosz SP 3 Międzyrzec Podlaski
17.Alan Zielonka SP 1 Terespol
18.Sebastian Jezior SP Hrud
19.Maciej Raszplewicz SP 1 Terespol
20.Kacper Pastuszuk SP 1 Terespol
21.Patryk Koślacz SP Rogoźnica
22.Jakub Bachonko SP Łomazy
23.Damian Jakubowicz SP Dołga
24.Michał Dekiert SP Terespol
25.Krystian Jarosiewicz SP Terespol
26.Sebastian Sierpień SP 3 Międzyrzec Podlaski
27.Piotr Łochina SP Swory

Dziewczęta 2004
1.Wiktoria Karwowska SP 3 Międzyrzec Podlaski 10pkt
2.Aneta Nowosielska SP Łomazy 9pkt
3.Agnieszka Demidowicz SP Wólka Dobryńska 8pkt
4.Magdalena Syliwoniuk SP 3 Międzyrzec Podlaski 7pkt
5.Natalia Dyczkowska SP Zalesie 6pkt
6.Weronika Chalimoniuk SP Swory 5pkt
7.Wiktoria Trociuk SP Leśna Podlaska 4pkt
8.Aleksandra Łukaszuk SP 9 Biała Podlaska 3pkt
9.Klaudia Puczko SP Woskrzenice 2pkt
10.Magdalena Chalimoniuk SP Swory 1pkt
11.Aleksandra Koleśnicka SP 3 Międzyrzec Podlaski
12.Emilia Roślik SP Terespol
13.Weronika Andrusiuk SP Sławacinek Stary
14.Julia Urbańczyk SP Połoski
15.Monika Nestoruk SP Połoski
16.Natalia Szelest SP Terespol
17.Wiktoria Gabińska SP Styrzyniec

Chłopcy 2004
1.Krystian Kajka SP Woskrzenice 10pkt
2.Michał Radkiewicz SP 9 Biała Podlaska 9pkt
3.Paweł Lewczuk SP Wisznice 8pkt
4.Jakub Furman SP 5 Biała Podlaska 7pkt
5.Aleksander Karwowski SP 3 Międzyrzec Podlaski 6pkt
6.Michał Dmowski SP Łomazy 5pkt
7.Wiktor Chomicz SP 5 Biała Podlaska 4pkt
8.Jan Lichaczewski SP Sławacinek Stary 3pkt
9.Adrian Opolski SP 5 Biała Podlaska 2pkt
10.Fabian Karwacki SP 5 Biała Podlaska 1pkt
11.Hubert Sweklej SP 5 Biała Podlaska
12.Jakub Szeszko SP Ortel Książęcy
13.Jakub Monka SP 9 Biała Podlaska
14.Adrian Własiuk SP Styrzyniec
15.Szymon Strojek SP Woskrzenice
16.Igor Arseniuk SP Terespol
17.Cyprian Kuchnio SP Wólka Dobryńska
18.Dawid Tokarski SP Łomazy
19.Szymon Jaszczuk SP 5 Biała Podlaska
20.Dominik Romaniuk SP Styrzyniec
21.Damian Jóźwiak SP Swory
22.Łukasz Kowaluk SP Terespol
23.Michał Lesiuk SP Rogoźnica
24.Bartek Liniewicz SP Sitnik
25.Bartek Zajko SP Terespol
26.Sebastian Cybula SP Hrud
27.Kacper Panasiuk SP Swory
28.Karol Piotrowicz SP Swory
29.Piotr Chwetczuk SP Swory

Dziewczęta rocznik 2003-2002
1.Justyna Bjakowska GM Łomazy 10 pkt
2.Żaneta Dowhun GM Cicibór Duży 9pkt
3.Julia Szpura GM 6 Biała Podlaska 8 pkt
4.Andżelika Sęczyk GM 6 Biała Podlaska 7pkt
5.Lucyna Sawczuk GM Swory 6 pkt
6.Jolanta Hołownia GM Łomazy 5 pkt
7.Katarzyna Kładź GM 6 Biała Podlaska 4 pkt
8.Paulina Kowal GM Terespol 3 pkt
9.Klaudia Gromadzka GM 6 Biała Podlaska 2 pkt
10.Paulina Tymon GM Terespol 1 pkt
11.Klaudia Nożyńska GM Swory
12.Julia Mazuruk GM 6 Biała Podlaska
13.Karolina Podkańska GM Leśna Podlaska
14.Ewelina Kaździoł GM Cicibór Duży
15.Julia Bozadejek GM 3 Międzyrzec Podlaski
16.Magda Mikiciuk GM 3 Międzyrzec Podlaski
17.Julia Suszyńska GM Cicibór Duży

Chłopcy rocznik 2003-2002
1.Jacek Gryta GM Swory 10 pkt
2.Jakub Lesiuk GM Rogoźnica 9 pkt
3.Bartosz Tokarski GM Łomazy 8 pkt
4.Aleksander Żwirkowski GM 6 Biała Podlaska 7pkt
5.Maciej Czemierowski GM Swory 6pkt
6.Jakub Reluga GM 6 Biała Podlaska 5pkt
7.Mikołaj Hołownia GM Łomazy 4pkt
8.Adrian Kusznieruk GM Rogoźnica 3pkt
9.Kewin Zielonka GM Terespol 2pkt
10.Damian Pietruszka GM Łomazy 1 pkt
11.Bartłomiej Kur GM Łomazy
12.Jakub Ciok GM 3 Międzyrzec Podlaski
13.Filip Kulikowski GM 4 Biała Podlaska
14.Maciej Lisiecki GM 6 Biała Podlaska
15.Krystian Turyk GM Dołga
16.Eryk Jakubiuk GM Wisznice
17.Bartek Melaniuk GM Dołga
18.Adam Martyniuk GM Łomazy
19.Gabriel Mierzyński GM 4 Biała Podlaska
20.Krzysztof Gołębiowski GM 6 Biała Podlaska
21.Patryk Łobacz GM 6 Biała Podlaska
22.Aleksander Olszewski GM 4 Biała Podlaska
23.Kacper Bańkowski GM Łomazy
24.Piotr Ułanowicz GM Łomazy
25.Gabriel Rabczuk GM 4 Biała Podlaska
26.Bartek Stepczuk GM Cicibór Duży
27.Paweł Węgrzyniak GM 3 Międzyrzec Podlaski
28.Kacper Płandowski GM Terespol
29.Szymon Sacharuk GM Terespol
30.Sebastian Bonecki GM Terespol
31.Kacper Kulik GM Dołga
32.Gabriel Biernacki GM 4 Biała Podlaska
33.Mateusz Filipuk GM Rogoźnica
34.Mateusz Szelest GM Terespol
35.Kamil Protasiewicz GM Cicibór Duży
36.Mateusz Trochonowicz GM 3 Międzyrzec Podlaski
37.Wiktor Tokarski GM 3 Międzyrzec Podlaski
38.Michał Łuciuk GM 3 Międzyrzec Podlaski
39.Adam Walo GM Cicibór Duży
40.Michała Rusek GM 3 Międzyrzec Podlaski

Dziewczęta rocznik 2001 i starsze
1.Paulin Siedlanowska IV LO Biała Podlaska 10 pkt
2.Wiktoria Remiszewska II LO Biała Podlaska 9 pkt
3.Patrycja Buczyło I LO Biała Podlaska 8pkt
4.Monika Mielnicka I LO Biała Podlaska 7pkt
5.Karolina Chodzińska ZSE Międzyerzec Podlaski 6pkt
6.Magdalen Mandziuk I LO Biała Podlaska 5 pkt
7.Dominika Żurowska IV LO Biała Podlaska 4 pkt
8.Sylwia Gromysz LO Wisznice 3 pkt
9.Kinga Linkiewicz LO Wisznice 2 pkt
10.Magda Prokopiuk I LO Biała Podlaska 1 pkt
11.Elżbieta Skwierczyńska IV LO Biała Podlaska
12.Iza Tymińska IV LO Biała Podlaska
13.Sara Zagajska IV LO Biała Podlaska
14.Kamila Jówko IV LO Biała Podlaska
15.Oliwia (Oliwcia) Stefaniuk I LO Biała Podlaska
16.Aleksandra Żwirek ZDZ Biała Podlaska
17.Natalia Gromadzka IV LO Biała Podlaska
18.Martyna Michalczuk II LO Biała Podlaska
19.Natalia Wereszko I LO Biała Podlaska
20.Natalia Klimiuk ZDZ Biała Podlaska
21.Aleksandra Nestoruk ZSE Międzyrzec Podlaski
22.Kinga Ignaciuk ZSE Międzyrzec Podlaski
23.Dominik Derlicka ZDZ Biała Podlaska
24.Martyna Panasiuk I LO Biała Podlaska
25.Korneli Osipiuk LO Wisznice
26.Klaudia (Klaudusia ) Panasiuk I LO Biała Podlaska
27.Agata Struk I LO Biała Podlaska

Chłopcy rocznik 2001
1.Mateusz Szczygielski ZS Małaszewicze 10 pkt
2.Adrian Stanilewicz II LO Biała Podlask 9 pkt
3.Jakub Wahowicz ZSE Międzyrzec Podlaski 8pkt
4.Marcin Marczuk ZS Małaszewicze 7 pkt
5.Łukasz Stasiewicz ZSE Międzyrzec Podlaski 6 pkt
6.Przemysław Michałowski ZSZ NR 1 Biała Podlaska 5 pkt
7.Wojciech Szpura ZSE Międzyrzec Podlaski 4 pkt
8.Bartosz Lenard ZDZ Biała Podlaska 3pkt
9.Kacper Frończuk I LO Biała Podlaska 2pkt
10.Michał Horbowiec ZS Małaszewicze 1 pkt
11.Hubert Grudziński I LO Biała Podlaska
12.Gabriel Melaniuk I LO Biała Podlaska
13.Jakub Urbaniuk ZSE Międzyrzec Podlaski
14.Jakub Beń LO Wisznice
15.Dominik Typa ZDZ Biała Podlaska
16.Jakub Bekulard ZSE Międzyrzc Podlaski
17.Konrad Wasiluk ZSE Międzyrzec Podlaski
18.Mateusz Dorosz I LO Biała Podlaska
19.Cezary Szczypek II LO Biała Podlaska

Chłopcy rocznik 2000 i starsi
1.Rafał Klimek LO Wisznice 10 pkt
2.Wiktor Szyc I LO Biała Podlaska 9 pkt
3.Daniel Wiczuk ZSZ NR 1 Biała Podlaska 8pkt
4.Kacper Korniluk IV LO Biała Podlaska 7 pkt
5.Jakub Michalczuk ZS Małaszewicze 6 pkt
6.Łukasz Moszkowski ZDZ Biała Podlaska 5 pkt
7.Sebastian Mikocewicz IV LO Biała Podlaska 4pkt
8.Kamil Cep ZSE Międzyrzec Podlaski 3 pkt
9.Paweł Tarasiuk ZDZ Biała Podlaska 2 pkt
10.Szczepan Gerełło ZDZ Biała Podlaska 1 pkt
11.Przemysław Pietuczuk IV LO Biała Podlaska
12.Kacper Stanisławek I LO Biała Podlaska
13.Filip Chlczuk IV LO Biała Podlaska
14.Kamil Jędruchniewicz ZDZ Biała Podlaska
15.Patryk Czeczko ZSE Międzyrzec Podlaski

Klasyfikacja drużynowa Szkoły Podstawowe klasy I – VI
1.SP 1 Terespol 88 pkt
2.SP Łomazy 48 pkt
3.SP Woskrzenice 39 pkt
4.SP 3 Międzyrzec Podlaski 36 pkt
5.SP Swory 34 pkt
6.SP Zalesie 24 pkt
7.SP Sławacinek Stary 19 pkt
8.SP Wolka Dobryńska 18 pkt SP Wisznice 18 pkt SP Hrud 18 pkt
11. SP Ortel Książęcy 17 pkt
12.SP 9 Biała Podlaska 15 pkt
13. SP Leśna Podlaska 14 pkt
14.SP Dobryń Duży 13 pkt
15.SP Połoski 9 pkt Cicibór Duży 9 pkt
17.SP Dołga 8 pkt, SP Rogoźnica 8 pkt
19.SP 5 Biała Podlaska 5 pkt
20. SP Styrzyniec 1 pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2004-2002
1.Biała Podlaska NR 9 45 pkt
2.Łomazy 41 pkt
3.Swory 28 pkt
4.Biała Podlaska NR 5 14 pkt
5.Międzyrzec Podlaski NR 3 13 pkt
6.Woskrzenice, Rogoźnica 12 pkt
8.Cicibór Duży 9 pkt
9. Wólka Dobryńska 8 pkt, Wisznice 8 pkt
11.Zalesie 6pkt, Terespol 6 pkt
13.Leśna Podlaska 4 pkt
14.Sławacinek 3 pkt

Licealiada
1.I LO Biała Podlaska 32 pkt
2.ZSE Międzyrzec Podlaski 27 pkt
3.IV LO Biała Podlaska 25 pkt
4.ZS Małaszewicze 24 pkt
5.II LO Biała Podlaska 18 pkt
6.LO Wisznice 15 pkt
7.ZSZ NR 1 Biała Podlaska 13 pkt
8.ZDZ Biała Podlaska 11 pkt

Organizatorzy
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Sworach Uczniowski Klub Sportowy „Kusy” Swory Sponsorzy Urząd Gminy Biała Podlaska Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej


materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst zdjęcia : Stanisław Polaczuk BSZS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *