Piszczac: Droga w Ortelu Królewskim zamknięta. Będzie objazd

Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej informuje, że od 28 sierpnia na ok. 2 miesiące zamknięta zostanie droga powiatowa Nr 1068L na odcinku Ortel Książęcy Pierwszy – Ortel Królewski Pierwszy.

Zamknięcie związane jest z przebudową drogi od mostu do skrzyżowania m. Ortel Królewski Pierwszy i przebudową przedmiotowego skrzyżowania na rondo. Na ten czas wyznaczono objazd przez Dokudów, Studziankę i Ortel Królewski Drugi.


materiał: Powiat Bialski
tekst / grafika: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

5 komentarzy

 • Natt

  Trzeba było zaznaczyć na tej mapie, że jadąc od strony Piszczaca, w Dokudowie I , skręcając w lewo, możemy dojechać szybciej do Białej Podlaskiej.

 • up1

  Trzeba było najpierw utwardzić drogę z Dokudowa do Studzianki. Teraz jest kupa kurzu i wyboje. To połączenie byłoby bardziej potrzebne niż rondo.

 • zbulwersowany kierowca

  Po deszczu oprócz wybojów jedno wielkie bagno, w którym samochody grzęzną. Ten objazd to jakaś kpina! A prace się wleką nie widać postępów, spokojnie można było zrobić wahadło, po co od razu zamykać drogę. Ktoś kto wydaję taką decyzję powinien stracić stanowisko!

 • Piotr

  Totalna porazka z tym objazdem i jestem za tym ze droga miedzy Dokudowem a Studziankąpi Koszołami przyniosla by wiecej pozytku niz te rondoi

 • Janek

  Nie rozumiem jak można wytyczyć objazd dla samochodów i autobusów po drodze gruntowej. Rozumiem w środku lata kiedy jest upał to jeszcze ujdzie, ale nie jesienią gdy coraz więcej opadów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *