Piszczac: Droga w Ortelu Królewskim zamknięta. Będzie objazd

Zarząd Dróg Powiatowych w Białej Podlaskiej informuje, że od 28 sierpnia na ok. 2 miesiące zamknięta zostanie droga powiatowa Nr 1068L na odcinku Ortel Książęcy Pierwszy – Ortel Królewski Pierwszy.

Zamknięcie związane jest z przebudową drogi od mostu do skrzyżowania m. Ortel Królewski Pierwszy i przebudową przedmiotowego skrzyżowania na rondo. Na ten czas wyznaczono objazd przez Dokudów, Studziankę i Ortel Królewski Drugi.


materiał: Powiat Bialski
tekst / grafika: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

6 komentarzy

 • Natt

  Trzeba było zaznaczyć na tej mapie, że jadąc od strony Piszczaca, w Dokudowie I , skręcając w lewo, możemy dojechać szybciej do Białej Podlaskiej.

 • up1

  Trzeba było najpierw utwardzić drogę z Dokudowa do Studzianki. Teraz jest kupa kurzu i wyboje. To połączenie byłoby bardziej potrzebne niż rondo.

 • zbulwersowany kierowca

  Po deszczu oprócz wybojów jedno wielkie bagno, w którym samochody grzęzną. Ten objazd to jakaś kpina! A prace się wleką nie widać postępów, spokojnie można było zrobić wahadło, po co od razu zamykać drogę. Ktoś kto wydaję taką decyzję powinien stracić stanowisko!

 • Piotr

  Totalna porazka z tym objazdem i jestem za tym ze droga miedzy Dokudowem a Studziankąpi Koszołami przyniosla by wiecej pozytku niz te rondoi

 • Janek

  Nie rozumiem jak można wytyczyć objazd dla samochodów i autobusów po drodze gruntowej. Rozumiem w środku lata kiedy jest upał to jeszcze ujdzie, ale nie jesienią gdy coraz więcej opadów.

 • kierowca

  Te objazdy to masakra! nikt nie myśli o ludziach codziennie jeżdzących do pracy- ten obiazd to tylko do telewizji się nadaje!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *