Kryminałki: Nieletni w akcji. Jeden pobił a drugi zniszczył

Biała Podlaska: Z drogerii skradziono kosmetyki wartości 500 zł. // Biała Podlaska: Policja ustaliła, że to 17 latek z gm. Piszczac zaatakował bialczanina pod koniec maja w rejonie Al. Tysiąclecia. // Woskrzenice Duże: Nieletni sprawcą wybicia szyny i połamania plastikowego domku do zabawy dla dzieci na placu zabaw przy szkole.
02.07.2017r BIAŁA PODLASKA
W okresie od 02 do 06.07.2017r. w jednej z bialskich drogerii nieznana kobieta skradła rożnego rodzaju kosmetyki i akcesoria wartości ponad 500 złotych.

13.07.2017r. BIAŁA PODLASKA, Aleja Tysiąclecia
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, wykonując czynności służbowe w sprawie uszkodzenia ciała mieszkańca miasta, do którego doszło pod koniec maja 2017 r. w Białej Podlaskiej przy Alej 1000-lecia, ustalili sprawcę w/w przestępstwa. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Młodzieniec usłyszał juz zarzut i przyznał się do winy.

13.07.2017r. WOSKRZENICE DUŻE
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji Białej Podlaskiej na podstawie informacji własnych ustalili sprawcę dokonanego w dniu 23 czerwca 2017r. w Woskrzenicach Dużych uszkodzenia mienia poprzez wybicie szyby w oknie pomieszczenia kuchni oraz połamanie plastikowego domku do zabawy dla dzieci, umiejscowionego na placu zabaw, a także wyłamanie sztachet z ogrodzenia placu zabaw na szkodę Szkoły Podstawowej. Sprawcą okazał się nieletni mieszkaniec gm. Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *