VI Powiatowy Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego (zaproszenie)

 

Już po raz szósty Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy w Sosnówce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce serdecznie zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na Powiatowy Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego. Start rajdu odbędzie się 05 sierpnia (sobota) o godz. 13:00 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sosnówce. Rowerzyści będą mieli do pokonania ok. 50 km.

TRASA:  Sosnówka – Romanów – Wygnanka – Janówka –  Kuzawka Kolonia –

Sławatycze – Krzywowólka – Międzyleś – Żuki – Mazanówka –

Bokinka Pańska – Przechód – Sosnówka

META: ok. godz. 18.00 (Obiekty Sportowe przy Publicznym Gimnazjum w Sosnówce)

ZAPISY:
1. Osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sosnówka 65, 21-518 Sosnówka, tel. 83 379-30-57, 696-033-448 bądź na adres email: gok_sosnowka@tlen.pl
2. Rajd ma charakter otwarty – prawo do startu mają wszyscy chętni. Zgłoszenia dokonujemy za pomocą specjalnie przygotowanego formularza zgłoszeniowego. Osoby poniżej 18 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego(zgłoszenie niepełnoletniego uczestnika rajdu). Osoby poniżej 10-tego roku życia mogą uczestniczyć w rajdzie jedynie pod opieką osoby dorosłej, która bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.
3. Zgłoszenie musi nastąpić najpóźniej do dnia: 28.07.2017r.

>> REGULAMIN <<
>> Karta zgłoszeniowa (osoba niepełnoletnia) <<
>> Karta zgłoszeniowa (osoba dorosła) <<


materiał: Powiat Bialski / Gmina Sosnówka
tekst / plakat: UG w Sosnówce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *