Reklama

Tuczna: III Majówka Integracyjna „Jestem więc tańczę” w Międzylesiu (galeria)

25 maja w Międzylesiu odbyła się III Majówka Integracyjna pod hasłem „Jestem więc tańczę” organizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu we współpracy z Wójtem Gminy Tuczna. W konkursie tanecznym wzięło udział aż 320 podopiecznych z dwudziestu ośrodków wsparcia z terenu województwa lubelskiego. Dziś kilka słów i galeria zdjęć a już niebawem nasz reportaż filmowy.

Po obradach Jury postanowiło przyznać:

I miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kodniu
II miejsce – Środowiskowemu Domu Samopomocy w Sławatyczach
III miejsce – Ośrodek Wsparcia “Przystań” z Włodawy

Imprezę uświetniły tańce latynoamerykańskie w wykonaniu członków Klubu Tańca Towarzyskiego „Zamek” w Białej Podlaskiej. Nie zabrakło oczywiście konkursów oraz wspólnej zabawy w wesołej piknikowej atmosferze. Wśród gości obecni byli m.in.Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego Mariusz Kiczyński, Wójt Gminy Sławatycze Grzegorz Kiec oraz Przewodniczący Rady Gminy Tuczna Zbigniew Sokołowski.

– Tańczymy już trzeci rok, co roku gościmy na konkursie podopiecznych z ośrodków wsparcia z powiatu bialskiego, jak i równie spoza naszego powiatu. Dzisiaj prócz atrakcji na scenie przygotowaliśmy również salonik urody, gdzie można zrobić makijaż, piękną fryzurę lub pomalować paznokcie. Znajdzie się i coś dla ciała i coś dla ducha –  powiedziała Monika Czubla, Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Międzylesiu.

 

 


materiał: Gmina Tuczna
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama