Wyścig Kaczek (zaproszenie)

Zapraszamy na III Rotariański Wyścig Kaczek na rzece Krznie 18 czerwca w Białej Podlaskiej przy Alei Tysiąclecia ( w pobliżu placu zabaw obok bazaru). W tym roku roku zbieramy pieniądze na rzecz autystycznych dzieci, które przekażemy Stowarzyszeniu “Wspólny Świat”, stowarzyszeniu od którego opieki nad dziećmi autystycznymi mogą się uczyć na całym świecie. Od 1 maja oferujemy kaczuszki – cegiełki, proponujemy cenę zakupu po 20 zł.

Można nabyć dowolną ilość kaczek, za dowolną kwotę, miejsca sprzedaży na profilu Rotary Club Biała Podlaska na facebooku. Dla nabywców kaczek przewidzieliśmy jak zwykle cenne nagrody, za pierwsze miejsce kino domowe 5.1 firmy Samsung , zaś za ostatnie zaś lot widokowy na naszym miastem ufundowany przez firmę Piotrans, oraz wiele, wiele innych, które zostaną rozlosowane bezpośrednio po wyścigu.

Zapraszamy wszystkich do zakupu kaczuszek i wspólnej zabawy. Na uczestników w dniu wyścigu czekać będzie również wiele atrakcji, takich jak zabawy i konkursy dla dzieci, stoiska z lodami i słodkościami. Dzięki 2 poprzednim wyścigom udało nam się przekazać na rzecz potrzebujących łącznie 30 000 zł, a informacja o wydarzeniu znalazła się również w mediach ogólnopolskich.


materiał: Rotary Club Biała Podlaska
tekst : Janusz Matusiak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *