Kryminałki: Zderzenie auta i motocykla na Al. Jana Pawła II

Biała Podlaska: Mieszkaniec ul. Żwirki i Wigury oszukany na prawie3.100 zł poprzez jedną ze stron internetowych. Zapłacił za obiektyw do aparatu który do dnia dzisiejszego nie otrzymał. // Kobylany: Mieszkaniec ul. Słonecznej za 2.300 zł na portalu OLX.pl zakupił aparat. Pieniądze przelał aparatu jak nie było tak nie ma. // Małaszewicze Małe: Zarysowana powłoka lakiernicza Audi. Szkody na kwotę 5.000 zł. // Biała Podlaska: Zderzenie auta i motocykla na Al. Jana Pawła II. Motocyklista z poważnymi obrażeniami w bialskim szpitalu.
23 marca 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Wczoraj mieszkaniec Białej Podlaskiej powiadomił bialską komendę, że oszukano go na stronie internetowej firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu fotograficznego. Pokrzywdzony kupił na stronie tej firmy obiektyw do aparatu fotograficznego marki SONY, za który zapłacił 3.099 złotych. Pomimo to zgłaszający do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego towaru.

15 maja 2017r., KOBYLANY, ul. Słoneczna
Wczoraj pokrzywdzony z gminy Terespol powiadomił terespolski komisariat, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Osoba podająca się za mieszkańca Głogowa wystawiła na tym portalu na sprzedaż aparat fotograficzny marki CANON, za który zgłaszający zapłacił 2.300 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

14 maja 2017r., MAŁASZEWICZE MAŁE
Nieustalony do chwili obecnej sprawca, na posesji przy zakładzie mechaniczno – lakierniczym, zarysował powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym marki AUDI A4, powodując powstanie strat w wysokości 5.000 złotych na szkodę mieszkańca gminy Terespol.

15 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA, Aleja Jana Pawła II
Kierujący samochodem osobowym marki CITROEN 37-latek z Białej Podlaskiej, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z naprzeciwka motocyklowi marki HONDA kierowanemu przez mieszkańca Łomaz, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Motocyklista doznał złamania lewej ręki oraz urazu kręgosłupa i został przewieziony do bialskiego szpitala.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *