Kryminałki: Czołowe zderzenie w Sycynie i napad na bank w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Napad na bank przy ul. Orzechowej. Zdecydowana postawa pracownicy, krzyk i alarm napadowy spłoszyły napastnika. // Berezówka: Żona z urazem kolana. Popchnięta została przez swojego męża. // Biała Podlaska: Na podstawie nieprawdziwych danych 23 latek wyłudził wartego 2.800 zł laptopa w jednym ze sklepów. Spłaty nie podjął. // Terespol: Przywłaszczenie prawie 4.800 zł przez pracownika stacji paliw. // Chotyłów: Zwarcie instalacji elektrycznej w domu przy ul. Piszczackiej. Wybuchł pożar. Na szczęście zasięg i straty niewielkie. Nikt nie ucierpiał. // Sycyna: Czołowe zderzenie aut. Cztery osoby w szpitalu. // Misie: Prawie trzy promile u motorowerzysty, 45 latka z gm. Międzyrzec Podlaski.
12 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca usiłował dokonać rozboju w ten sposób, że wszedł do jednego z bialskich banków i grożąc jego pracownicy nożem, zażądał wydania pieniędzy. Z uwagi na postawę kobiety, która nie przekazała pieniędzy napastnikowi, włączyła alarm napadowy i zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł z banku. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymana sprawcy.

12 maja 2017r., BEREZÓWKA
34-latek z gminy Zalesie popchnął swoją 31-letnią żonę, w wyniku czego doznała ona urazu lewego kolana.

12 stycznia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że 23-latek z Białej Podlaskiej w celu uzyskania dla siebie kredytu na zakup laptopa o wartości 2.799 złotych, w jednym z bialskich sklepów przedłożył nierzetelne i nieprawdziwe oświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych zarobkach. Po uzyskaniu kredytu i otrzymaniu towaru mężczyzna nie podjął spłat zobowiązania.

12 maja 2017r., TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej przywłaszczył pieniądze w kwocie 4.769 złotych pochodzące z utargu ze stacji paliw, gdzie jest zatrudniony, na szkodę jednego z bialskich przedsiębiorstw.

12 maja 2017r., CHOTYŁÓW, ul. Piszczacka
Na terenie ogrodzonej posesji doszło do pożaru budynku mieszkalnego, w wyniku którego nadpaleniu uległo jego zadaszenie oraz pomieszczenie przedpokoju wraz z meblami i wyposażeniem. Wysokość strat oszacowano na kwotę 5.000 złotych. W chwili zdarzenia w domu przebywał trzy osoby. Na szczęści nic im się nie stało. Wstępnie ustalono, że pożar mógł powstać na skutek zwarcia instalacji elektrycznej.

14 maja 2017r., SYCYNA
Kierujący samochodem osobowym marki RENAULT MEGANE mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski, z którym podróżowała mieszkanka Radzynia Podlaskiego, wyprzedzając samochód ciężarowy, nie upewnił się co do możliwości wykonania tego manewru, i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym marki NISSAN, którym kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej, podróżujący razem z pasażerką. Uczestnicy zdarzenia z obrażeniami trafili do bialskiego szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

14 maja 2017r., MISIE
Funkcjonariusze międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 45-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem marki ROUTER. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *