Reklama

W Terespolu uczcili pamięć olimpijczyków – 9. Biegi Katyńskie (galeria)

IX Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe w Terespolu w dniu 26 kwietnia 2017 r. rozpoczęły się zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Reprezentanci Polski w eisstocka na ME (Agata Korzeniewska, Karolina Zajączkowska, Magda Mazurkiewicz i Bartosz Maryniuk) uroczyście wprowadzili flagę olimpijską. Wicemistrz Europy w Podnoszeniu Ciężarów, Mateusz Skulimowski przekazał pochodnię z ogniem olimpijczykowi z Sydney, Olgierdowi Stańskiemu, a ten zapalił znicz olimpijski.

 

Mateusz Skulimowski odczytał Apel Olimpijski. Zawody były okazją do przypomnienia, a jednocześnie uczczenia pamięci Polskich Olimpijczyków zamordowanych w Katyniu. Na skraju lasu, przy dźwiękach werbli odbył się przejmujący Apel Poległych. Zebrani uczcili też minutą ciszy pamięć Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Piotra Nurowskiego, który 10 kwietnia 2010 r. zginął w katastrofie pod Smoleńskiem.

Burmistrz Terespola, Jacek Daniluk, oficjalnie otworzył zawody. Organizatorzy podsumowali Konkurs Plastyczny – „Mój sukces sportowy”. Wyróżnieni otrzymali nagrody ufundowane przez PKOL. Olimpijczyk, Olgierd Stański dokonał uroczystego wpisu do kroniki Klubu Olimpijczyka. Przy dość chłodnej, a momentami nawet deszczowej pogodzie ruszyło, mimo wszystko radosne bieganie.

W 15 biegach, w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach na mecie zameldowało się 378 osób. Najlepsi otrzymali z rąk olimpijczyka dyplomy, nagrody oraz medale. Na mecie brawami nagradzani byli wszyscy, bez względu na zajęte miejsce.

Sponsorem zawodów był Urząd Miasta w Terespolu i Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, a organizatorem Klub Olimpijczyka przy znaczącej pomocy uczniów liceum. Patronem medialnym – „Słowo Podlasia”.

Najlepsi w kategorii szkół podstawowych:
Julia Kaździoł – Woskrzenice, Dawid Wojdat – Rokitno (kl I – II), Patrycja Zozula – Ortel Książęcy, Kacper Popielewicz – nr 9 Biała Podl. (kl III – IV), Amelia Najdyhor – nr 5 Biała Podl., Bartłomiej Matejek – nr 5 Biała Podl. (kl V), Magda Olesiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl., Michał Radkiewicz – nr 9 Biała Podl. ( kl VI), w kategorii gimnazjum: Magda Przyczyna – Wisznice, Jacek Gryta – Swory (kl I), Justyna Bajkowska – Łomazy, Przemysław Szyc – nr 6 Biała Podl. (kl II – III) i w licealiadzie: Patrycja Buczyło – I LO Biała Podl. (kl I – III), Jakub Matczuk – I LO Biała Podl. (kl I) i Rafał Klimek – LO Wisznice (kl II – III).
Komunikat końcowy
IX KATYŃSKICH POWIATOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH,
Terespol, 26 kwietnia 2017r

SZKOŁY PODSTAWOWE:

DZIEWCZĘTA KLASA I – II:
1. Julia Kaździoł – Woskrzenice – 10 pkt.
2. Wiktoria Koszołko – Woskrzenice – 9 pkt.
3. Julia Czech – nr 1 Biała Podl. – 8 pkt.
4. Oliwia Jaroszewicz – Huszcza – 7 pkt.
5. Magdalena Bohonko – nr 3 Biała Podl. – 6 pkt.
6. Gabriela RomaniuK – Ortel Książęcy – 5 pkt.
7. Aleksandra Wrona – Ortel Książęcy – 4 pkt.
8. Aleksandra Liniewicz – Leśna Podl. – 3 pkt.
9. Maria Markowska – Dobryń – 2 pkt.
10. Karina Saakjan – nr 3 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Martyna Stefanicka – nr 3 Biała Podl.
12. Amelia Świątczak – nr 1 Biała Podl.
13. Wiktoria Winiarek – nr 1 Biała Podl.
14. Wiktoria Zbucka – nr 1 Biała Podl.
15. Ola Siluk – nr 1 Biała Podl.
16. Paulina Chmielewska – nr 3 Międzyrzec Podl.
17. Weronika Jakubiuk – nr 2 Terespol

CHŁOPCY KLASA I – II:
1. Dawid Wojdat – Rokitno – 10 pkt.
2. Wiktor Bobrowski – Łomazy – 9 pkt.
3. Szymon Arseniuk – Łomazy – 8 pkt.
4. Hubert Marczuk – Dobryń D – 7 pkt.
5. Emil Sosnowski – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6 pkt.
6. Bartłomiej Gałązka – Ortel Książęcy – 5 pkt.
7. Szymon Dziem – Rokitno – 4 pkt.
8. Grzegorz Raczkowski – Ortel Książęcy – 3 pkt.
9. Paweł Mazurkiewicz – Ortel Książęcy – 2 pkt.
10. Bartek Krzyżanowski – nr 3 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Wiktor Tarnoski – nr 3 Biała Podl.
12. Kacper Chilicki – nr 3 Międzyrzec Podl.
13. Szymon Indrzejewski – Łomazy
14. Marek Borodijuk – nr 1 Biała Podl.
15. Piotr Morgunowicz – nr 3 Międzyrzec Podl.
16. Karol Charczuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
17. Paweł Łukaszuk – Rokitno
18. Bruno Kędzierski – nr 3 Biała Podl.
19. Franciszek Łukasik – nr 2 Terespol
20. Gabriel Mazurek – nr 3 Międzyrzec Podl.
21. Michał Pawluczuk – nr 1 Biała Podl.
22. Miłosz Pietruk – nr 3 Międzyrzec Podl.
23. Hubert Wedziuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
24. Bartosz Izdebski – nr 3 Międzyrzec Podl.

DZIEWCZĘTA KLASA III – IV:
1. Patrycja Zozula – Ortel Książęcy – 10 pkt.
2. Dominika Szoplińska – Łomazy – 9 pkt.
3. Natalia Noskowicz – Wisznice – 8 pkt.
4. Martyna Gąsecka – nr 3 Biała Podl. – 7 pkt.
5. Kinga Lewczuk – nr 3 Biała Podl. – 6 pkt.
6. Oliwia Czech – Rossosz – 5 pkt.
7. Joanna Jankowska – Dobryń – 4 pkt.
8. Justyna Kondraszuk – nr 5 Biała Podl. – 3 pkt.
9. Anna Mazurkiewicz – Ortel Książęcy – 2 pkt.
10. Wiktoria Matusik – nr 5 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Ola Popławska – nr 5 Biała Podl.
12. Wiktoria Brodzka – Wisznice
13. Katarzyna Lech – nr 3 Biała Podl.
14. Martyna Wawryszuk – nr 1 Terespol
15. Nikola Olichwirowicz – Łomazy
16. Monika Chalimoniuk – Swory
17. Magdalena Chmielewska – nr 9 Biała Podl.
18. Kamila Kaliszuk – Ortel Książęcy
19. Aleksandra Przyłucka – Łomazy
20. Ewelina Brewińska – nr 1 Biała Podl.
21. Daria Myszka – nr 3 Międzyrzec Podl.
22. Maja Roślik – nr 1 Terespol
23. Joanna Szandecka – nr 5 Biała Podl.
24. Maja Maziejuk – Huszcza
25. Wiktoria Ochijewicz – Dołga
26. Agnieszka Rosińska – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Karolina Jaroszuk – nr 1 Biała Podl.
28. Julia Korszen – Łomazy
29. Anna Juchimiuk – Łomazy
30. Małgorzata Szmydka – nr 1 Biała Podl.
31. Amelia Trejda – nr 1 Biała Podl.
32. Julia Kalicka – Dołga
33. Ola Pietrusik – nr 1 Terespol
34. Aleksandra Marciniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
35. Patrycja Fedorowicz – nr 1 Terespol
36. Ala Poleszczuk – nr 1 Terespol

CHŁOPCY KLASA III – IV:
1. Kacper Popielewicz – nr 9 Biała Podl. – 10 pkt.
2. Eliasz Pliszka – nr 9 Biała Podl. – 9 pkt.
3. Kacper Machnowski – nr 1 Terespol – 8 pkt.
4. Kacper Antoniuk – nr 5 Biała Podl. – 7 pkt.
5. Marcin Hawryluk – nr 3 Biała Podl. – 6 pkt.
6. Mateusz Chazan – nr 5 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Przemysłkaw Chazan – nr 5 Biała Podl. – 4 pkt.
8. Bartosz Śledź – nr 3 Biała Podl. – 3 pkt.
9. Sebastian Krasucki – Swory – 2 pkt.
10. Szymon Makaruk – Rossosz – 1 pkt.
11. Krzysztof Hołownia – Huszcza
12. Kamil Chiluk – nr 1 Terespol
13. Kacper Frończuk – Wisznice
14. Wiktor Woszczak – Rokitno
15. Karol Głowacki – Swory
16. Jakub Daniłosio – Wisznice
17. Jakub Zasiuk – nr 1 Terespol
18. Krzysztof Dymowski – Swory
19. Patryk Terpiłowski – nr 1 Terespol
20. Jakub Wawryszuk – nr 1 Terespol
21. Krystian Plażuk – Dobryń
22. Jakub Gadomski – Lesna Podl.
23. Wojciech Baczura – Swory
24. Hubert Ochijewicz – Dołga
25. Piotr Kamejsza – nr 1 Biała Podl.
26. Maciej Bobrowski –Łomazy
27. Marek Kubicki – nr 1 Terespol
28. Mikołaj Kowaluk – nr 1 Biała Podl.
29. Bartek Sworczuk – Dołga
30. Mikołaj Wysocki – Łomazy
31. Damian Polok – nr 3 Biała Podl.
32. Marcel Domański – nr 3 Międzyrzec Podl.
33. Szymon Dragun – nr 3 Międzyrzec Podl.
34. Eryk Kowieski – nr 3 Biała Podl.
35. Cezary Jaszczyk – nr 1 Terespol
36. Maciej Miroński – nr 3 Biała Podl.
37. Szymon Leonienko – nr 1 Terespol
38. Jakub Chalimoniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
39. Maksymilian Chalimoniuk – nr 1 Biała Podl.
40. Kamil Rogulski – nr 1 Biała Podl.
41. Julian Mołodecki – nr 1 Terespol
42. Kacper Zalecki – nr 1 Terespol
43. Grzegorz Maleńczuk – nr 2 Terespol

DZIEWCZĘTA KLASA V:
1. Amelia Najdyhor – nr 5 Biała Podl. – 10 pkt.
2. Zuzanna Chwedczuk – Leśna Podl. – 9 pkt.
3. Emilia Zawadzka – Wisznice – 8 pkt.
4. Aleksandra Żukowska – nr 2 Terespol – 7 pkt.
5. Klaudia Mackiewicz – Łomazy – 6 pkt.
6. Kamila Buławska – nr 3 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Kinga Huk – nr 1 Terespol – 4 pkt.
8. Zofia Panasiuk – Łomazy – 3 pkt.
9. Amelia Mikołajczuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 pkt.
10. Kornrlia Kowalewska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 1 pkt.
11. Patrycja Pałczak – Dołga
12. Oliwia Polubiec – nr 1 Biała Podl.
13. Jola Siłaczuk – Dołga
14. Ewa Pawluk – Huszcza
15. Ewelina Romaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
16. Paulina Wyrzykowska – nr 3 Biała Podl.
17. Tamara Paczuska – Dołga
18. Maja Pietruk – nr 3 Międzyrzec Podl.
19. Oliwia Osipowicz – nr 1 Terespol
20. Amelia Tokarska – Łomazy
21. Aleksandra Nowosielska – Rossosz
22. Jowita Kaczanowicz – Łomazy
23. Agnieszka Korszeń – Łomazy
24. Klaudia Nieroda – nr 3 Międzyrzec Podl.
25. Zuzanna Żylik – nr 9 Biała Podl.
26. Róża Androsiuk – nr 1 Terespol
27. Julia Marczuk – nr 9 Biała Podl.
28. Oliwia Pietrzak – nr 1 Terespol
29. Karolina Sawczuk – Swory
30. Julia Miszkieniuk – Leśna Podl.
31. Amelia Kozłowska – nr 3 Międzyrzec Podl.
32. Ola Kwiatkowska – nr 3 Biała Podl.
33. Hanna Kowal – nr 3 Międzyrzec Podl.
34. Aldona Łukaszuk – Swory
35. Wiktoria Szupiluk – Swory
36. Natalia Szlaska – nr 5 Biała Podl.

CHŁOPCY KLASA V:
1. Bartłomiej Matejek – nr 5 Biała Podl. – 10 pkt.
2. Szymon Szyc – nr 9 Biała Podl. – 9 pkt.
3. Brajan Szulak – nr 5 Biała Podl. – 8 pkt.
4. Piotr Kaździoł – Woskrzenice – 7 pkt.
5. Dominik Derlukiewicz – Łomazy – 6 pkt.
6. Bartosz Kozłowski – nr 5 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Dawid Zasiuk – nr 1 Terespol – 4 pkt.
8. Jakub Kurylonek – nr 1 Terespol – 3 pkt.
9. Szymon Kopryjaniuk – nr 3 Biała Podl. – 2 pkt.
10. Piotr Stanilewicz – Rossosz – 1 pkt.
11. Konrad Demianiuk – nr 1 Biała Podl.
12. Karol Dmitruk – nr 2 Terespol
13. Maciej Raszplewicz – nr 1 Terespol
14. Jakub Teodorczuk – nr 3 Biała Podl.
15. Karol Hać – nr 9 Biała Podl.
16. Karol Matwiejuk – nr 3 Biała Podl.
17. Patryk Pawłowski – Rossosz
18. Cezary Zaorski – nr 1 Terespol
19. Alan Zielonka – nr 1 Terespol
20. Tomasz Ulawiec – Łomazy
21. Kacper Pastuszuk – nr 1 Terespol
22. Serhii Rysiew – nr 3 Biała Podl.
23. Jakub Bachonko – Łomazy
24. Miłosz Juchnikowski – nr 1 Terespol
25. Michał Terpiłowski – nr 1 Terespol
26. Patryk Kamiński – nr 1 Terespol
27. Piotr Jeromin – nr 1 Terespol
28. Kamil Olszewski – Wisznice
29. Michał Dekiert – nr 1 Terespol
30. Łukasz Kondraciuk – Łomazy
31. Kamil Ułanowicz – Łomazy
32. Krystian Jarosiewicz – nr 1 Terespol
33. Piotr Łochina – Swory

DZIEWCZĘTA KLASA VI:
1. Magda Olesiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10 pkt.
2. Wiktoria Karwowska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 9 pkt.
3. Aleksandra Bujnik – Rossosz – 8 pkt.
4. Martyna Bujak – nr 9 Biała Podl. – 7 pkt.
5. Aneta Nowosielska – Łomazy – 6 pkt.
6. Aleksandra Pajnowska – Rossosz – 5 pkt.
7. Julia Juchimiuk – nr 5 Biała Podl.- 4 p
8. Weronika Chalimoniuk – Swory – 3 pkt.
9. Anna Halczuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 pkt.
10. Martyna Kurdziel – nr 5 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Aleksandra Dragun – nr 3 Międzyrzec Podl.
12. Weronika Słupska – nr 3 Biała Podl.
13. Sylwia Witek – Dobryń
14. Justyna Gromadzka – Swory
15. Wanessa Staska – nr 3 Międzyrzec Podl.
16. Karolina Sobota – nr 3 Międzyrzec Podl.
17. Zuzanna Piwowar – nr 3 Międzyrzec Podl.
18. Julia Rudzka – Piszczac
19. Weronika Dzięcioł – nr 3 Biała Podl.
20. Anna Kral – nr 1 Terespol
21. Kinga Witek – Dobryń
22. Emilia Roślik – nr 1 Terespol

CHŁOPCY KLASA VI:
1. Michał Radkiewicz – nr 9 Biała Podl. – 10 pkt.
2. Krystian Kajka – Woskrzenice – 9 pkt.
3. Bartosz Bohonko – nr 9 Biała Podl. – 8 pkt.
4. Paweł Lewczuk – Wisznice – 7 pkt.
5. Jakub Monka – nr 9 Biała Podl. – 6 pkt.
6. Wiktor Chomicz – nr 5 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Szymon Marczuk – Leśna Podl. – 4 pkt.
8. Michał Dymowski – Łomazy – 3 pkt.
9. Dawid Waśkiewicz – Łomazy – 2 pkt.
10. Hubert Sweklej – nr 5 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Arek Jaszczuk – nr 1 Terespol
12. Maciej Sawczuk – nr 3 Biała Podl.
13. Dawid Tokarski – Łomazy
14. Igor Arseniuk – nr 1 Terespol
15. Dawid Mackiewicz – nr 5 Biała Podl.
16. Kacper Martyniuk – Łomazy
17. Bartek Zajko – nr 1 Terespol
18. Marek Ochnio – Łomazy
19. Jan Matwiejuk – nr 1 Terespol
20. Paweł Zubelewicz – Łomazy
21. Karol Guziuk – nr 2 Terespol
22. Piotr Chwedczuk – Swory
23. Bartek Siłaczuk – Dołga

GIMNAZJUM:

DZIEWCZĘTA KLASA I:
1. Magda Przyczyna – Wisznice – 10 pkt.
2. Julia Szpura – nr 6 Biała Podl. – 9 pkt.
3. Andżelika Sęczyk – nr 6 Biała Podl. – 8 pkt.
4. Lucyna Sawczuk – Swory – 7 pkt.
5. Jolanta Hołownia – Łomazy – 6 pkt.
6. Bernadetta Prokopiuk – Piszczac – 5 pkt.
7. Julia Bożedajek – nr 3 Międzyrzec Podl. – 4 pkt.
8. Paulina Tymon – nr 1 Terespol – 3 pkt.
9. Paulina Kalicka – Rossosz – 2 pkt.
10. Izabela Bartuczuk – Leśna Podl. – 1 pkt.
11. Aleksandra Bujnik – Rossosz
12. Weronika Prokopiuk – Dołga
13. Karolina Małachwiejczyk – Dołga
14. Karolina Szot – Piszczac
15. Julia Duda – nr 3 Międzyrzec Podl.
16. Paulina Stukanava – nr 2 Terespol
17. Amelia Matejuk – Dołga
18. Alicja Marczuk – nr 1 Terespol
19. Weronika Trociuk – nr 4 Biała Podl.
20. Iga Parafiniuk – nr 61 Biała Podl

CHŁOPCY KLASA I:
1. Jacek Gryta – Swory – 10 pkt.
2. Paweł Wyrodek – nr 6 Biała Podl. – 9 pkt.
3. Gzegorz Kaspruk – Leśna Podlaska – 8 pkt.
4. Bartłomiej Chalimoniuk – Piszczac – 7 pkt.
5. Łukasz Bajkowski – Łomazy – 6 pkt.
6. Szymon Weresa – Swory – 5 pkt.
7. Bartłomiej Kur – Łomazy – 4 pkt.
8. Paweł Chomiuk – nr 3 Biała Podl. – 3 pkt.
9. Maciej Lisiecki – nr 6 Biała Podl. – 2 pkt.
10. Paweł Adamiuk – Swory – 1 pkt.
11. Jan Daniluk – nr 2 Terespol
12. Patryk Łobacz – nr 6 Biała Podl.
13. Kszysztof Gołębiowski – nr 6 Biała Podl.
14. Radosław Matoska – Rossosz
15. Bartosz Prokopiuk – Dołga
16. Artur Czublun – nr 3 Biała Podl.
17. Szymon Kalinowski – Swory
18. Rafał Iwaniuk – nr 3 Biała Podl.
19. Jakub Głowacki – Łomazy

DZIEWCZĘTA KLASA II – III:
1. Justyna Bajkowska – Łomazy – 10 pkt.
2. Paulina Bujnik – Rossosz – 9 pkt.
3. Darid Hordejuk – Łomazy – 8 pkt.
4. Ewelina Przyłucka – Łomazy – 7 pkt.
5. Gabriela Dąbrowska – Rossosz – 6 pkt.
6. Dominika Żurawska – nr 6 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Karolina Lachowska – nr 4 Biała Podl. – 4 pkt.
8. Patrycja Lachowska – nr 4 Biała Podl. – 3 pkt.
9. Oliwia Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 pkt.
10. Karolina Siłaczuk – Dołga – 1 pkt.
11. Żaneta Dowhun – Cicibur
12. Kinga Linkiewicz – Wisnice
13. Patrycja Polubiec – Rossosz
14. Dominika Chwedczuk – Leśna Podl.
15. Aleksandra Nestoruk – Dołga
16. Klaudia Nożyńska – Swory
17. Natalia Sigieniewicz – Piszczac
18. Paulina Zając – nr 3 Międzyrzec Podl.
19. Julia Szulganiuk – Piszczac
20. Katarzyna Parafiiuk – nr 1 Terespol
21. Zuzanna Włodarczyk – nr 3 Międzyrzec Podl.
22. Monika Rychter – Dołga
23. Dominika Suśniak – nr 3 Międzyrzec Podl.
24. Weronika Wasilewska – Swory
25. Agnieszka Jaszczuk – nr 3 Międzyrzec Podl.
26. Julia Węgrzyniak – nr 3 Międzyrzec Podl.
27. Roksana Nestorowicz – nr 4 Biała podl.
28. Martyna Turuda – Dołga
29. Gabriela Rychtel – Dołga
30. Agnieszka Melaniuk – Dołga
31. Martyna Denis – nr 1 Terespol
32. Karolina Romaniuk – nr 1 Terespol
33. Dominika Planda – nr 1 Terespol

CHŁOPCY KLASA II – III:
1. Przemysław Szyc – nr 6 Biała Podl. – 10 pkt.
2. Adrian Stanilewicz – Łomazy – 9 pkt.
3. Damian Nieścioruk – Piszczac – 8 pkt.
4. Maciej Czemierowski – Swory – 7 pkt.
5. Sebastian Patrejko – Piszczac – 6 pkt.
6. Paweł Szymczuk – nr 6 Biała Podl. – 5 pkt.
7. Tomasz Wężowski – Piszczac – 4 pkt.
8. Patryk Goławski nr 3 Biała Podl. – 3 pkt.
9. Patryk Krzyżanowski – Piszczac – 2 pkt.
10. Marcel Kaździoł – nr 4 Biała Podl. – 1 pkt.
11. Hubert Kortoniuk – Dołga
12. Adrian Bańkowski – Łomazy
13. Wojciech Szopliński – Łomazy
14. Mikołaj Hołownia – Łomazy
15. Wojciech Zielonka – nr 1 Terespol
16. Szymon Wójtowicz – Piszczac
17. Jakub Ciok – nr 3 Międzyrzec Podl.
18. Bartłomiej Horbowiec – nr 4 Biała Podl.
19. Daniel Żuk – nr 4 Biała Podl.
20. Jakub Demianiuk – Łomazy
21. Hubert Truk – Swory
22. Kacper Roślik – nr 1 Terespol
23. Wojciech Szpura – nr 3 Międzyrzec Podl.
24. Dawid Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl.
25. Paweł Wasiluk – nr 3 Międzyrzec Podl.
26. Konrad Tymoszuk – nr 4 Biała podl.
27. Filip Boguła – nr 3 Międzyrzec Podl.
28. Arkadiusz Wieliczko – nr 3 Międzyrzec Podl.
29. Szymon Sacharuk – nr 1 Terespol
30. Wojciech Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl.
31. Bartek Sosnowski – nr 3 Międzyrzec Podl.
32. Marek Prokopiuk – nr 1 Terespol

LICEALIADA:

DZIEWCZĘTA KLASA I – III:
1. Patrycja Buczyło – I LO Biała Podl. – 10 pkt.
2. Paula Siedlanowska – IV LO Biała Podl. – 9 pkt.
3. Karolina Miszczuk – I LO Biała Podl. – 8 pkt.
4. Wiktoria Remiszewska – II LO Biała Podl. – 7 pkt.
5. Monika Mielnicka – I LO Biała Podl. – 6 pkt.
6. Klaudia Pilipczuk – I LO Biała Podl. – 5 pkt.
7. Agata Wasiluk – IV LO Biała Podl. – 4 pkt.
8. Sylwia Gromysz – LO Wisznice – 3 pkt.
9. Agnieszka Karcz – I LO Biała Podl. – 2 pkt.
10. Katarzyna Chwedczuk – ZSCKR Leśna Podl. – 1 pkt.
11. Weronika Gromysz – IV LO Biała Podl.
12. Anna Buczyło – I LO Biała Podl.
13. Natalia Olszewska – I LO Biała Podl.
14. Kamila Jówczuk – IV LO Biała Podl.
15. Wiktoria Kołakowska – II LO Biała Podl.
16. Maciuk Dominika – II LO Biała Podl.
17. Aneta Chromiec – ZSZ nr 1 Biała Podl.
18. Kornelia Osipiuk – LO Wisznice
19. Kamila Laskowska – ZS Małaszewicze
20. Paulina Werszko – ZS Małaszewicze

CHŁOPCY KLASA I:
1. Jakub Matczuk – I LO Biała Podl. – 10 pkt.
2. Rafał Denis – IV LO Biała Podl. – 9 pkt.
3. Sebastian Ryndak – LO Wisznice – 8 pkt.
4. Krzysztof Kowalczyk – ZSCKR Leśna Podl. – 7 pkt.
5. Kacper Rypina – ZSCKR Leśna Podl. – 6 pkt.

CHŁOPCY KLASA II – III:
1. Rafał Klimek – LO Wisznice – 10 pkt.
2. Daniek Wiczuk – ZSZ nr1 Biała Podl. – 9 pkt.
3. Piotr Demczuk – II LO Biała Podl. – 8 pkt.
4. Bartłomiej Adamiuk – I LO Biała Podl. – 7 pkt.
5. Wiktor Szyc – I LO Biała Podl. – 6 pkt.
6. Bartłomiej Leszczyński – II LO Biała Podl. – 5 pkt.
7. Daniel Błaszczyk – ZSCKR Leśna Podl. – 4 pkt.
8. Jakub Szewczuk – IV LO Biała Podl. – 3 pkt.
9. Hubert Słupski – ZSCKR Leśna Podl. – 2 pkt.
10. Kacper Zieniuk – ZDZ Biała Podl. – 1 pkt.
11. Marek Oleszczuk – ZS Małaszewicze
12. Dominik Mitura – ZDZ Biała Podl.
13. Szymon Puzia – ZS Małaszewicze
14. Mateusz Bojarski – ZS Małaszewicze
15. Jacek Łyskiewicz – ZSCKR Leśna Podl.
PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. Nr 5 Biała podlaska – 64 pkt.
2. Nr 9 Biała Podlaska – 59 pkt.
3. Łomazy – 52 pkt.
4. Nr 3 Biała Podlaska – 37 pkt.
5. Woskrzenice – 35 pkt.
6. Ortel Książęcy – 31 pkt.
7. Nr 3 Międzyrzec Podlaski – 30 pkt.
8. Wisznice – 23 pkt.
9. Rossosz – 20 pkt.
10. Nr 1 Terespol – 19 pkt.
11. Leśna Podlaska – 16 pkt.
12. Rokitno – 14 pkt.
13. Dobryń – 13 pkt.
14. Nr 1 Biała Podlaska – 8 pkt.
15 – 16. Huszcza, nr 2 Terespol – 7 pkt.
17.Swory – 5 pkt.

GIMNAZJUM:
1. Łomazy – 50 pkt.
2. Nr 6 Biała Podlaska – 48 pkt.
3. Piszczac – 32 pkt.
4. Swory – 30 pkt.
5. Rossosz – 17 pkt.
6. Wisznice – 10 pkt.
7. Leśna Podlaska – 9 pkt.
8. Nr 4 Biała Podlaska – 8 pkt.
9 – 10. Nr 3 Międzyrzec Podlaski, nr 3 Biała Podlaska – 6 pkt.
11.nr 1 Terespol – 3 pkt.
12. Dołga – 1 pkt.

LICEALIADA:
1. I LO Biała Podlaska – 54 pkt.
2. IV LO Biała Podlaska – 25 pkt.
3. LO Wisznice – 21 pkt.
4 – 5.II LO Biała Podlaska, ZSCKR Leśna Podlaska – 20 pkt.
6. ZSZ nr 1 Biała Podlaska – 9 pkt.
7. ZDZ Biała Podlaska – 1 pkt.

 

 

materia: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
temat: Terespol miasto / Powiat Bialski
zdjęcia: Eryk Kaliszuk
tekst: Krystyna Pucer
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama