Reklama

Majówkowanie z Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” ! (zaproszenie)

Nie masz pomysłu na ciekawy sposób spędzenia czasu podczas tegorocznych weekendów majowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałego Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” w Białej Podlaskiej.

Nasze Centrum grupuje tour-operatorów, regionalistów, pasjonatów turystyki aktywnej, działających na pograniczu Polsko – Białoruskim. Są to osoby doświadczone, pełne pasji i zaangażowania. Naszym atutem jest dobra znajomość ludzi, historii, kultury i tradycji regionu, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszego partnera, firmy Raytan Tour z Warszawy, gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas każdej wycieczki.


W programie wyjazdów majowych, dwie weekendowe wycieczki rowerowe po fascynującym i wciąż mało znanym regionie Południowego Podlasia, coś dla miłośników turystyki aktywnej, będzie to z pewnością ciekawa propozycja. Dodatkowo w ofercie jednodniowe wycieczki stateczkiem po Bugu do Twierdzy Brzeskiej na Białorusi oraz wycieczki autokarowe do Brześcia oraz po Podlasiu i Polesiu.

Wszelkie informacje i szczegóły dostępne w Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie”, Biała Podlaska, ul. Warszawska 4, tel. +48 505 260 442, (83) 345 29 90, e-mail:[email protected] Najświeższe informacje na stronie internetowej www.przytrakcie.pl oraz na naszym profilu na >> Facebooku <<. Już wkrótce kolejne ciekawe propozycje!

Najbliższa wycieczka: (13-14 maja) „Doliną Krzny do ujścia” – 2 dniowa wycieczka rowerowa.

>> WYDARZENIE NA FB <<

 

Ponadto zachęcamy do udziału w wydarzeniach w ramach majówki w regionie, poniżej program ofert.

 


materiał: Biała Podlaska miasto / Powiat Bialski
tekst / grafiki: Centrum Turystyki Regionalnej „Przy Trakcie” w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama