Reklama

Janów Podlaski: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwon-do (film)

W dniu 8 kwietnia do Janowa Podlaskiego zjechało blisko 300 zawodników na Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Taekwon-do. W ten sposób mógł odbyć się II Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Taekwon-do. Wśród 14 klubów znaleźli się zawodnicy z Białegostoku, Rzeszowa, Dąbrowy Białostockiej, Lipska, Lublina, Kraśnika, Lubartowa, Białej Podlaskiej, Łomaz, Trawnik i Janowa Podlaskiego. Gospodarzem tak dużej imprezy był klub UKS Hwa-Rang w Janowie Podlaskim, który po raz pierwszy gościł młodych adeptów Taekwon-do na imprezie tej rangi.

 

W filmie wypowiadają się: Dawid Smolbik – instruktor UKS Hwa-Rang Janów Podlaski, Jacek Hura – wójt Janowa Podlaskiego, Tadeusz Łoboda – prezydent Europejskiej Federacji Taekwon-do, Ola Sacharczuk i Piotr Czublun z UKS Hwa-Rang w Janowie Podlaskim, Martyna Zielnik i Patrycja Chud z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do.

 

 

Szerszy opis imprezy i obszerna fotorelacja w materiale:
Janów Podlaski: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. II Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Taekwon-do (galeria) <<==>> LINK

 

materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Janów Podlaski gmina / UKS Hwa-Rang Janów Podlaski
film i grafika: Małgorzata Mieńko
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama