Kryminałki: Były mąż, była żona, syn i jeden telefon

Biała Podlaska: Włamanie do altany ogrodowej. Kradzież m.in. butelki nalewki na miodzie i walizki sztućców. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka miasta zgłosiła kradzież dowodu i karty bankomatowej ze swojej torebki. // Porosiuki: Była żona przywłaszczyła telefon byłego mężą i powierzyła do użytkownia synowi. Telefon odzyskano. // Biała Podlaska: Pod nieobecności domowników uszkodzono drewniane drzwi wejściowe do domu przy ul. Dziubińskiej.
14 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Akademicka
Nieznany sprawca, przy użyciu nieustalonego narzędzia, podważył drzwi wejściowe do altany działkowej, a następnie z jej wnętrza ukradł 5-litrowy plastikowy pojemnik z benzyną, butelkę z nalewką na miodzie, sekator oraz metalową walizeczkę ze sztućcami. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 550 zł.

06 kwietnia 2017r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez pokrzywdzoną z Międzyrzeca Podlaskiego, że nieznany jej sprawca, z jej torebki, ukradł dowód osobisty i kartę bankomatową.

19 kwietnia 2017r., POROSIUKI
Wczoraj mieszkaniec gminy Biała Podlaska powiadomił bialską komendę, że jego była żona przywłaszczyła telefon komórkowy marki HUAWEI P9 Lite o wartości 800 zł, który zgłaszający powierzył do użytkowania ich synowi. W wyniku podjętych czynności policjantom udało się odzyskać telefon.

15 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Jadwigi Dziubińskiej
Nieustalony do chwili obecnej sprawca, pod nieobecność domowników, uszkodził drewniane drzwi wejściowe do domu, powodując powstanie strat w wysokości 3.000 zł, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *