XIII Międzynarodowy Bieg Przyjaźni Brześć-Terespol – zgłoś się do biegu!! (zaproszenie)

Zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowym Biegu Przyjaźni, który odbędzie się 16 czerwca 2018 r. Zgłoszenia przyjmujemy osobiście lub mailowo (mokterespol@wp.pl) do dnia 26 maja br. UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu należy podać: 1. Imię i nazwisko jak w paszporcie; 2. Datę urodzenia, 3. Obywatelstwo; 4. Serię i numer paszportu, datę jego wydania i ważności; 5. Miejsce zamieszkania; 6. Miejsce pracy, stanowisko/wykonywany zawód; 7. Telefon kontaktowy; 8. Jeśli reprezentuje klub sportowy prosimy o podanie jego nazwy. onadto, aby wziąć udział w BIEGU PRZYJAŹNI, należy: Posiadać aktualny paszport, ważny co najmniej do 17 września br.; Zapoznać się z Regulaminem Biegu. Wypełnić i dostarczyć niezbędne oświadczenia,
Zbiórka zawodników w dniu biegu w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu, ul. Sienkiewicza 27, o godzinie 7:00 a następnie wyjazd autokarem do Brześcia. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Zwycięzcy w kategoriach otrzymają puchary, dyplomy oraz ewentualnie nagrody pieniężne lub rzeczowe. Zwycięzcy w kategorii OPEN kobiet i OPEN mężczyzn otrzymają nagrody pieniężne.

WSZELKIE PYTANIA prosimy kierować mailowo (mokterespl@wp.pl), telefonicznie: 83 375 22 65 i 507 170 018 lub poprzez profil MOK na Facebooku. Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu, Urząd Miasta w Terespolu, Klub Olimpijczyka w Terespolu, Sektor Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Brześć na Białorusi.

Zezwolenie na wzięcie udziału w XIII Międzynarodowym Biegu Przyjaźni Terespol-Brześć 16.06.2018

Regulamin XIII Międzyrodowego Biegu Przyjaźni Terespol-Brześć 16.06.2018

Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do udzialu w XIII Międzynarodowym Biegu Przyjaźni Terespol-Brześć 16.06.2018

Oświadczenie o stanie zdrowia do udzialu w XIII Międzynarodowym Biegu Przyjaźni Terespol-Brześć 16.06.2018

Komunikat organizacyjny XIII Międzynarodowego Biegu Przyjaźni Terespol-Brześć 16.06.2018


materiał: MOK Terespol
tekst zdjęcia: Łukasz Pogorzelski MOK Terespol
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *