Reklama

Biała Podlaska: W sztabie WOŚP robota wre!

Dziś w sztabie WOŚP w Urzędzie Miasta, wolontariusze przy wsparciu m.in. prezydenta miasta Michała Litwiniuka, przygotowywali puszki na zbliżający się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie do skarbonek, z którymi wyruszą w miasto wolontariusze będziemy mogli wrzucać pieniądze, aby wesprzeć potrzebujących. W tym roku zebrane pieniądze trafią na zakup sprzętu i wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

– Jestem dumny, że współtworzę niezwykłe dzieło WOŚP wraz z niesamowitymi wolontariuszami o wielkich sercach – pisze na swoim profilu na Facebooku prezydent miasta Michał Litwiniuk. 

Przypomnijmy, że 29. Finał WOŚP odbędzie się już w najbliższą niedzielę 31 stycznia, a już od kilku dni w Urzędzie Miasta przy wejściu od ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego ustawiona jest skarbonka stacjonarna WOŚP, do której cały czas można wrzucać datki. 

Oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek, na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro trwają licytacje przedmiotów i usług z których pieniądze również będą przeznaczone na rzecz WOŚP. Przedmioty na licytację wystawił m.in. prezydent Białej Podlaskiej.

>>> CZYTAJ: WOŚP w Białej Podlaskiej nabiera rozpędu. Prezydent dołącza do orkiestry i przekazuje przedmioty na licytację <<<

Źródło / zdjęcia: Facebook Michał Litwiniuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama