Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 14.01

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 14 stycznia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 24 osób (5 z Białej Podlaskiej /0,87 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 19 z powiatu bialskiego / 1,72 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). 1 osoba z powiatu bialskiego (z chorobami współistniejącymi) i 1 osoba z Białej Podlaskiej (z chorobami współistniejącymi) chorująca na COVID-19 zmarła.*

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL).

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 403 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 38 osób zmarło (10 bez chorób współistniejących).

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama