Reklama

Biała Podlaska: Tylko Biedronka, apteka i drogerie pracują w CH Rywal – AKTUALIZACJA

Z troski o naszych klientów, w związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju oraz wydanym w dniu wczorajszym rozporządzeniem Ministra Zdrowia uprzejmie informuję o wprowadzonych ograniczeniach w funkcjonowaniu galerii handlowych w kraju, w tym centrum handlowego Rywal w Białej Podlaskiej. - informuje nas Katarzyna Czajkowska rzecznik prasowy Inbap Biała Podlaska, właściciela Rywala. Bank Milenium ograniczył obsługę klientów.

I tak od dnia dzisiejszego do odwołania w CH Rywal w dotychczasowych godzinach pracy otwarte będą:
market spożywczy Biedronka
apteka DOZ
drogeria Hebe
drogeria Natura
drogeria Ziaja

Bank Millenium ograniczył obsługę do następujących godzin:
poniedziałek-piątek: godz. 11.00-18.00
sobota: 10.00-16.00

AKTUALIZACJA
Po analizie zapisów opublikowanego Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, ze względu brak doprecyzowania w dokumencie, które branże handlowe i usługowe we wskazanym okresie mogą funkcjonować a dla których wprowadza się zakaz prowadzenia działalności gospodarczej informujemy, że centrum handlowe Rywal będzie otwarte jak dotychczas, a do decyzji naszych najemców będzie należało, czy w najbliższym czasie otworzą swoje lokale. – mówi Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy Inbap Biała Podlaska, właściciela CH Rywal.

Okazuje się, że dokument wydany przez rząd jest na tyle ogólny, że rodzi wiele pytań a w kompetencji zarządcy centrum handlowego nie jest rozstrzyganie, czy dany najemca może prowadzić w najbliższym czasie działalność gospodarczą.

– We wszystkich naszych obiektach wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów. Udostępniamy również naszym najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale ect. – dodaje rzecznik Czajkowska.

 

 

 

materiał: CH Rywal Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Katarzyna Czajkowska Pełnomocnik ds. rozwoju/Rzecznik firmy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. W rozporządzeniu są wymienione ze w centrum handlowym mogą być otwarte drogerie sklepy spożywcze apteki pralnie nie wiem co tu jest nie jasne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama