Najlepszy Dzielnicowy 2018 – Wisznice

Ruszył plebiscyt organizowany przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej we współpracy w Portalem Informacyjnym Radio Biper. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego powiatu bialskiego. Do 18 września  można głosować na swojego kandydata. 

Plebiscyt na  „Najlepszy Dzielnicowy Powiatu Bialskiego 2018 trwa do północy 18 września bieżącego roku na terenie powiatu bialskiego. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego  powiatu bialskiego oraz  najlepszego dzielnicowego dla poszczególnych jednostek (komendy i komisariatów) W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane zostały na stronie portalu Radio Biper. Głosy na wybranego dzielnicowego oddawać można na odpowiedniej stronie portalu Radio Biper.

asp. szt. Janusz Kosowski,

dzielnicowy rejonu nr 3, obejmującego teren gm. Rossosz i część gm. Łomazy tj. miejscowości Bielany, Krasówka, Burwin, Korczówka, Kozły, Dubów, w Policji od 22 lat, funkcję dzielnicowego pełni od 11 lat, W pracy dzielnicowego inspiruje go możliwość niesienia pomocy mieszkańcom, przeciwdziałania zjawiskom przemocy oraz alkoholizmu w rodzinach i rozwiązywania ich codziennych problemów. W życiu na pierwszym miejscu stawia na rodzinę. Interesuje się motoryzacją, podróżami oraz dobrą książką.

asp. szt. Sławomir Bajuk,

dzielnicowy rejonu nr 1 obejmującego gm. Wisznice, w Policji od 25 lat, jako dzielnicowy pracuje 11 lat. Spełnia się na stanowisku dzielnicowego i nie widzi się na innym stanowisku w Policji. Lubi pomagać innym. Ceni sobie współpracę z zespołami interdyscyplinarnymi. Jego nowo odkrytą pasją jest pszczelarstwo. Jego hobby to literatura i sport.

mł. asp. Robert Micyk,

dzielnicowy rejonu nr 2, obejmującego gm. Tuczna i część gm. Łomazy tj. miejscowości Stasiówka, Kopytnik, Lubenka, Szymanowo, Studzianka, Huszcza, Koszoły, Jusaki Zarzeka, w Policji służy od 17 lat, jako dzielnicowy pracuje od 2 lat, W pracy dzielnicowego podoba mu się możliwość pomocy ludziom w trudnych sytuacjach życiowych oraz współpraca z instytucjami publicznymi, dzięki czemu można szybko rozwiązywać problemy mieszkańców. Jest cały czas otwarty na bliższą współpracę z instytucjami publicznymi. Interesują go książki historyczne, turystyka rowerowa z rodziną. Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu.

mł. asp. Emil Szoka,

dzielnicowy rejonu nr 1, obejmującego gm. Sławatycze i Sosnówka, w Policji pracuje 11 lat, jako dzielnicowy pracuje od roku, interesuje się motoryzacją, w wolnej chwili lubi czytać książki podróżnicze.

[poll id=”2″]