Najlepszy Dzielnicowy 2018 – Terespol

Ruszył plebiscyt organizowany przez Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej we współpracy w Portalem Informacyjnym Radio Biper. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego powiatu bialskiego. Do 18 września  można głosować na swojego kandydata. 

Plebiscyt na  „Najlepszy Dzielnicowy Powiatu Bialskiego 2018 trwa do północy 18 września bieżącego roku na terenie powiatu bialskiego. Jego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego  powiatu bialskiego oraz  najlepszego dzielnicowego dla poszczególnych jednostek (komendy i komisariatów) W tym czasie mieszkańcy powiatu mogą zagłosować na swojego kandydata. Sylwetki dzielnicowych zaprezentowane zostały na stronie portalu Radio Biper. Głosy na wybranego dzielnicowego oddawać można na odpowiedniej stronie portalu Radio Biper.

asp. sztab. Arkadiusz Kamiński

Ma 42 lata. W Policji służy od 21 lat, natomiast dzielnicowym jest od 12 lat. Żonaty, dwoje dzieci. Swoim wsparciem i pomocą służy mieszkańcom miasta Terespol. Jest to rejon nr 1. W pracy zawodowej kieruje się dobrem drugiego człowieka oraz chęcią pomocy osobom pokrzywdzonym. Jego zainteresowania to sport i elektronika.

st. asp. Jarosław Guz

Ma 40 lat. Policjantem jest od 19 lat. Funkcję dzielnicowego w Komisariacie Policji w Terespolu pełni od 10 lat. Swoim wsparciem i pomocą służy mieszkańcom rejonu nr 8 tj. gminy Zalesie. Żonaty, dwoje dzieci. Interesuje się sportem. Aktywnie uprawia siatkówkę.

asp. sztab. Janusz Drygulski

Ma 45 lat. W Policji służy 19 lat. Od 11 lat pełni funkcję dzielnicowego Komisariatu Policji w Terespolu. Teren za który odpowiada to rejon numer 2 czyli gmina Terespol. W czasie wolnym interesuje się sportem i przyrodą.

asp. szt. Stanisław Litwiniuk

Ma 47 lat. W Policji służy od 19 lat, natomiast funkcje dzielnicowego pełni od 8 lat. W codziennej służbie odpowiada za rejon numer 4- teren gminy Piszczac. Ma żonę i dwoje dzieci. Jego zainteresowania to informatyka, sport oraz wędkarstwo

mł. asp. Radosław Sacewicz

Ma 40 lat. Policjantem jest od 14 lat. Funkcję dzielnicowego w Komisariacie Policji w Terespolu pełni od 8 lat. Teren za który odpowiada to rejon nr 3 – gmina Kodeń. W pracy jego celem jest niesienie pomocy wszystkim osobom, potrzebującym. Prywatnie mąż i ojciec. Jego pasje to informatyka, książki, kino i czynne uprawianie sportu.

[poll id=”6″]